Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-16

 XXXV MTB STAMMA - KTO WYWALCZYŁ FINAŁ - WYNIKI

Takiego pokazu pięściarstwa w Polsce dawno nie oglądaliśmy. Mistrzowie Europy, Olimpijczycy, najsilniejsze reprezentacje uznanych na świecie krajów słynących z boksu na najwyższym poziomie - to wszystko w pigułce przez pięć dni w Polsce podczas Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma. Wyniki półfinałów i zestawienie walk finałowych w rozwinięciu.


WIDEO: BOKS WRACA DO TELEWIZJI PUBLICZNEJ

Telewizja Polska nabyła od firmy KnockOut Promotions prawa do zawodowych gal bokserskich, także z udziałem polskich pięściarzy. Umowa obowiązuje do końca 2021 roku, a w tym czasie na antenach Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć 32 gale bokserskie: zarówno z udziałem polskich zawodników, jak i tych najbardziej znanych bokserów zagranicznych. Będą one pokazywane w TVP Sport, na stronie SPORT.TVP.PL a także w aplikacji TVP Sport. Dodatkowo, walka wieczoru z udziałem polskiego zawodnika będzie transmitowana w antenie otwartej. Na początek gala Joshua vs Parker (31 marca) o trzy pasy wagi ciężkiej.


PATRYK SZYMAŃSKI - JESTEM GOTOWY NA NOWE WYZWANIA

Podczas dzisiejszego ważenia przed jutrzejszą galą sportów walki w Poznaniu serwis BOKSER.ORG miał okazję porozmawiać z bohaterem głównej walki wieczoru, Patrykiem Szymańskim (18-0, 9 KO), który w obronie tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii junior średniej zmierzy się na dystansie 10 rund z Brazylijczykiem Robsonem Assisem (16-5, 9 KO).
KAMIL GARDZIELIK - SPODZIEWAM SIĘ TRUDNEJ WALKI

Podczas ważenia przed jutrzejszą galą w Poznaniu udało nam się porozmawiać krótko z Kamilem Gardzielikiem (6-0, 2 KO), który zmierzy się w ringu z Gruzinem Giorgijem Jincharadze (14-9, 8 KO). Dwukrotny mistrz Polski w boksie olimpijskim podkreślił, że do tego pojedynku podchodzi bardzo poważnie.