Archiwum wiadomości z dnia: 2018-02-28

 PBN: MICHAŁ CHUDECKI WRACA 21 KWIETNIA W CZĘSTOCHOWIE

Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) pozostaje nieaktywny od dwóch lat, lecz wciąż pozostaje jednym z ciekawszych pięściarzy kategorii junior półśredniej na naszym podwórku. Dobrze wyszkolony mańkut powróci do akcji 21 kwietnia na ringu w Częstochowie. O wszystkim poinformował promotor tej imprezy, a jednocześnie dziennikarz Polsatu, Mateusz Borek.GOŁOWKIN I ALVAREZ ZGODNI CO DO JEDNEGO: REWANŻ BĘDZIE INNĄ WALKĄ

- Obaj będą już innymi zawodnikami. Ich pierwsze spotkanie było wielką walką, lecz rewanż zapowiada się jeszcze ciekawiej - przekonuje Tom Loeffler, promotor Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO), reklamując jego potyczkę numer dwa z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO). Dwaj wielcy mistrzowie spotkają się ponownie 5 maja na ringu w T-Mobile Arena w Las Vegas.NA HORYZONCIE BALSKI vs JEŻEWSKI?

Kiedy Mariusz Grabowski miał jeszcze pod swoimi skrzydłami Nikodema Jeżewskiego (13-0-1, 8 KO) i Adama Balskiego (11-0, 8 KO), chciał ich skonfrontować między sobą. Potem taki pojedynek starał się dopiąć Mateusz Borek na jednej z gal PBN. Dotąd się nie udawało, ale wygląda na to, że po wakacjach starcie polsko-polskie w wadze junior ciężkiej może zostać w końcu dopięte.