MARVIN HAGLER: ANTHONY JOSHUA TO PRZYSZŁOŚĆ BOKSU

Marvin Hagler, niekwestionowany król wagi średniej w latach 1980-87, rzadko udziela się w mediach. Kiedy więc kogoś pochwali, warto to odnotować.

Legendarny za życia "Marvellous" znalazł nową gwiazdę ringów zawodowych w osobie Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO). Anglik zunifikował już pasy WBA i IBF wagi ciężkiej, a 31 marca w Cardiff stanie przed szansą dorzucenia do tego również tytułu w wersji WBO, kiedy skrzyżuje rękawice z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

- W mojej ocenie Joshua ma przed sobą wielką przyszłość. Byleby tylko ludzie prowadzący jego karierę nie spieszyli się za bardzo. Tu potrzebna jest cierpliwość i odpowiednie prowadzenie. Zbytni pośpiech nie jest wskazany. Gdybym jednak miał wskazać na nową gwiazdę boksu zawodowego, wskazałbym właśnie na Joshuę. Ma przed sobą wielkie wyzwania i ogromne pieniądze do zarobienia. Wygraną nad Kliczką udowodnił, że jest przyszłością tego sportu - stwierdził Hagler.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 28-02-2018 11:15:08 
Ale z czym jego ludzie mają się nie spieszyć? Wygrał z Kliczką, wygra z Parkerem. Zostanie mu tylko Wilder i szerokie zaplecze, więc nie rozumiem, jak inaczej ma być prowadzony, skoro cały top obija.
 Autor komentarza: rozowyAdolf
Data: 28-02-2018 11:45:18 
Wydaje mi sie ze po wygranej z Parkrem Joshua wezmie jakies dobrowolne obrony. Nie bedzie sie pakowal w Wildera.
Moze Powietkin? Napewno bardziej przewidywalny opponent niz Wilder, ktory moze byc nieprzewidywalny i grozny. Najwiekszym teraz sprzymierzencem Antka jest czas. Jesli bedzie sie tak prowadzil jak dotychczas to za 18-24 miesiace bedzie poza zasiegiem na kilka dobrych lat.
 Autor komentarza: VitaliQuitschko
Data: 28-02-2018 12:40:58 
Wilder po zdemlowaniu Ortiza będzie królem wagi ciężkiej. Bitchko w walce z Joshuą był skończony. Ortiz to dużo lepszy, bardziej niebezpieczny pięściarz od Bitchki, który w walce z Jenningsem sam trafił się w mordę, taki był tragiczny. Jennigs mówił, że cios Klitschki to nic specjalnego i że Ortiz jest dużo lepszym w każdym aspekcie. Zatem Ortiz to będzie dużo cenniejszy skalp od siwego, szklanego, tchórzliwego Bitchki. Niedługo koronacja nowego króla wagi ciężkiej.
 Autor komentarza: OZZY
Data: 28-02-2018 17:49:23 
VitaliQuitschko

To az przykre ze nazwiskiem tak inteligentnego czlowieka podpisuje sie taki debil...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-02-2018 18:27:30 
Musi być ciężko Alabumie jeśli czyta takie rzeczy że jego rodacy ze świata boksu wychwalają anglika a w Ameryce przeciętny Joe nie wie kim jest mistrz WBC...Deon..who??? Co udowodnił Hearn.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.