REWANŻ RUNGVISAI-ESTRADA JESIENIĄ NA GALI SUPERFLY 3?

Redakcja, boxingscene.com

2018-02-26

Po gali SuperFly 2, która w nocy z soboty na niedzielę odbyła się w Inglewood w Kalifornii, promotor Tom Loeffler planuje już kolejną, trzecią imprezę z udziałem najlepszych pięściarzy w wadze super muszej.

Jej głównym wydarzeniem ma być rewanż Srisaketa Sora Rungvisaia (45-4-1, 40 KO) z Juanem Francisco Estradą (36-3, 25 KO). Pięściarze zmierzyli się w weekend, a po dwunastu rundach ogłoszono wygraną zawodnika z Tajlandii, z czym stanowczo nie zgadza się jego rywal.

- Myślę, że ta walka zasługuje na rewanż. Byłoby świetnie, gdyby udało się do tego doprowadzić jesienią w tej samej hali. Rozmawiałem już z HBO, są zainteresowani. Byłaby to gala SuperFly 3 - oznajmił Loeffler.

Poza wspomnianymi zawodnikami w Inglewood zmierzyli się m.in. McWilliams Arroyo (17-3, 14 KO) i Carlos Cuadras (36-3-1, 27 KO). Wygrał ten pierwszy, który został tym samym obowiązkowym pretendentem do dzierżonego przez Rungvisaia tytułu WBC. Ponieważ jednak czempion dopiero co podszedł do walki w obowiązkowej obronie, teraz będzie mógł stoczyć jedną lub dwie w dobrowolnej.