HEARN: EUBANK NIE POKONA ŻADNEGO ZAWODNIKA ŚWIATOWEJ KLASY

Promotor Eddie Hearn twierdzi, że Chris Eubank Jr (26-2, 20 KO), który w ubiegły weekend przegrał z George'em Grovesem (28-3, 20 KO) w półfinale turnieju World Boxing Super Series, nie zdoła pokonać żadnego pięściarza światowej klasy.

- To dziwaczne, że on uważa, że nie potrzebuje trenera. Tarczuje ze swoim kolegą, który jest jego ochroniarzem. Nie ma pracy nóg, nie rusza głową. Niesamowite, że bez trenera zdołał aż tyle osiągnąć. Posiadanie trenera to najważniejsza rzecz dla każdego boksera. Eubank to gwiazda, zapewnia dobrą rozrywkę, ale pokona go każdy zawodnik światowej. Nie zostanie mistrzem, jeśli czegoś nie zmieni - oznajmił szef stajni Matchroom.

Eubank przegrał z Grovesem jednogłośną decyzją sędziów. Jego rywal awansował do finału WBSS w wadze super średniej, w którym zmierzy się ze zwycięzcą sobotniego pojedynku Smith-Holzken.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 23-02-2018 13:32:29 
W średniej ciekawe by były jego pojedynki z Canelo i Jacobsem.
 Autor komentarza: RobertKubica
Data: 23-02-2018 13:41:21 
Hearn dobrze mówi.Eubank przegrał walke z Grovesem na własne życzenie,mając trenera w narozniku zapewne uslyszalby po pierwszych 2-3 rundach aby wrzucił piąty bieg,kazdą nastepna rd musi boksowac aktywniej,tak robil w koncowych rundach ale bylo juz za pozno,przespał 3/4 walki,myslal ze wygrywa na punkty ale nie mial trenera ktory by powiedzial ze sie myli,ta walka była do wygrania.Junior obejrzy powtórke i bedzie miał pretensje tylko do kogo?chyba do starego xD Zawiedli wszyscy jako drużyna.
Brawa dla Grovesa,zasłużone zwyciestwo,był aktywniejszy i bardziej zdeterminowany.
Jesli Eubank zmieni cos w swoim teamie to w rewanzu z Grovesem postawilbym kase na juniora.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.