KOWALIOW: JESTEM TERAZ BARDZO ZMOTYWOWANY

Były zunifikowany mistrz wagi półciężkiej, a obecnie posiadacz tytułu WBO Siergiej Kowaliow (31-2-1, 27 KO) twierdzi, że dopiero teraz zaczyna boksować na miarę swoich możliwości.

Kilka miesięcy temu Rosjanin rozstał się z trenerem Johnem Davidem Jacksonem i zatrudnił na jego miejsca Abrora Tursunpułatowa.

- Znajduję się pod jego stuprocentową kontrolą. To on układa plan treningowy, decyduje, o której mam wstawać i kłaść się spać. Rozmawiamy o moim odżywianiu, omawiamy dosłownie wszystko - mówi 34-letni pięściarz.

"Krusher" kończy w tej chwili przygotowania do potyczki ze swoim rodakiem Igorem Michalkinem (21-1, 9 KO), która odbędzie się 3 marca w Nowym Jorku. Jego przeciwnik jest mańkutem, więc na sparingach Kowaliowowi pomagali bokserzy walczący z odwrotnej pozycji.

- Z każdym dniem, z każdym sparingiem czułem się coraz lepiej, coraz bardziej komfortowo. Jestem teraz bardzo zmotywowany i gotowy na wszystko. My, Rosjanie, jesteśmy mentalnie tak przygotowywani, by nigdy się nie cofać, zawsze walczyć do końca - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RobertKubica
Data: 23-02-2018 12:32:07 
Obserwujac kariere Krushera po porazkach z Wardem mozna przypuszczac ze podobnie bedzie wygladala GGG po porazkach z Canelo czyli walki z rywalami z dobrymi rekordami,malo znanymi i celowanie w pas.Życze Suleckiemu zwyciestwa ale patrzac na jego zestawienie z Jacobsem bez emocji na chlodno szanse sa 60/40.Macius musi dac dobrą walke,wtedy istnieje mozliwosc ze teamGGG bedzie mial go na swoim radarze.Powodzenia.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 23-02-2018 13:30:08 
Kolego wyżej,coś ci się chyba pomyliło,pierwszą walkę GGG wygrał,w drugiej już nie pozostawi wątpliwości.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 23-02-2018 13:52:17 
GGG myślę ze rozbije Rudego w rewanżu.
Dopiero teraz Kowaliow zaczyna boksować na miarę swoich możliwości?
Zaraz powie tak Szpilka,Zimnoch i Cygan jak wyjdzie z więzienia.
 Autor komentarza: Granat
Data: 23-02-2018 17:07:47 
Dla tego noname'a Michalkina sukcesem będzie, jeśli wyjdzie poza trzecią rundę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.