Archiwum wiadomości z dnia: 2018-02-18

 


JEŻEWSKI: W RINGU CZUŁEM SIĘ KOMFORTOWO

- Miałem długi okres przygotowawczy, z psychiką nie było żadnych problemów. Czułem się komfortowo - przekonuje zwycięzki Nikodem Jeżewski (13-0-1, 8 KO), który w piątek podczas gali Fight Events w Wyszkowie wygraną nad Tarasem Oleksijenką (8-5, 7 KO) udanie powrócił po ponad rocznej przerwie od boksowania. "Nikoś" choć nie lubi oceniać samego siebie, jest wyraźnie zadowolony z występu. Twierdzi jednak, że to już przeszłość i trzeba iść do przodu.

ALEXANDER Z ORTIZEM NA REMIS (WIDEO)

W głównej walce wieczoru w El Paso naprzeciw siebie stanęło dwóch znanych zawodników wagi półśredniej - Devon Alexander (27-4-1, 14 KO) oraz Victor Ortiz (32-6-3, 25 KO). Po dwunastu rundach jeden z sędziów widział nieznaczną przewagę Ortiza 115:113, lecz dwaj pozostali wytypowali remis. Poniżej skrót pojedynku.
MACIEJ SULĘCKI: POKONAM JACOBSA!

- Przed Jacobsem trudny test, ale wierzę, że wygrana nad Polakiem doprowadzi go do walki ze zwycięzcą rewanżu Gołowkina z Alvarezem - mówi Eddie Hearn, organizator gali 28 kwietnia w Barclays Center na Brooklynie. W głównej walce wieczoru Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) skrzyżuje rękawice z naszym Maciejem Sulęckim (26-0, 10 KO).