MAŁE PIĘŚCI: EUBANK vs GROVES (WBSS 168 LBS TYPY VOL 2)

Walka dla purystów, która byłaby wielka w każdej dekadzie - tak pisze o dzisiejszym starciu w Manchesterze stary guru Steve Bunce, zhańbiony służbą u Franka Warrena, lecz wciąż mocny w gębie i piórze. Trudno nie przyznać mu racji. Eubank Jr vs Groves to pojedynek, który ma szansę dołączyć do legendarnych wojen w wadze średniej i super średniej na Wyspach, takich jak Froch vs Groves, Calzaghe vs Kessler, Eubank vs Benn i Turpin vs Robinson. Każda z tych walk niosła ze sobą nie tylko balet przemocy, ale także autentyczny dramat międzyludzki, tworzony przez osobowości gladiatorów i konteksty historyczne. Również w przypadku Eubanka Juniora i Grovesa mamy do czynienia z kozackim materiałem na reportaż, ale sprawy pozaringowe zostawmy polskiemu zamachowcowi, który kilka godzin temu wylądował w Manchesterze. Szerzej o jego ataku już niedługo, tymczasem przejdźmy do krótkiej analizy technicznej, wystarczająco fascynującej, by unieść temat. 

Dowiemy się dziś o Juniorze wszystkiego. Od czasu porażki z Billy Joe Saundersem rywale ''Next Gen'' - na czele z Yildrimem, Abrahamem, O'Sullivanem, Czudinowem i Blackwellem - byli ofensywnymi sluggerami lub swarmerami, w dodatku stosunkowo ślamazarnymi. Eubank mógł ich swobodnie rozstrzelać, zmielić, sparaliżować w półdystansie. Teraz zmierzy się z szybkim, nastawionym na kontry bokserem o bardzo dużej sile rażenia, zaprawionym w bojach na światowym poziomie i dysponującym przewagą warunków fizycznych. Trzeba będzie samemu inicjować półdystans, a zarazem pokazać skuteczną obronę. Czy styl Eubanka sprawdzi się w tych warunkach? W historii boksu niewielu było zawodników, którzy potrafili zasypywać mistrzów seriami złożonymi z kilkunastu ostrych ciosów, unikając przy tym poważnych konsekwencji. Ostatnim tego typu atletą można nazwać Sugar Raya Leonarda, pracującego jednak na nogach znacznie lepiej niż Junior. Mam zatem wrażenie, że szczęka ''Next Gen'' zostanie kilka razy przetestowana, jego boks jest po prostu balansowaniem na krawędzi.

Wiedza o możliwościach Grovesa jest bardziej ugruntowana. Pod okiem Shane'a McGuigana ''Święty Jerzy'' zdołał odbudować pewność siebie, precyzję i siłę uderzenia. Wrócił do wielu elementów dawnego stylu, którego architektem był Adam Booth. Do szerokiej, niskiej pozycji, długiego jabu torującego drogę dla właściwie akcentowanych bomb, zadawanego zazwyczaj z biodra, stosowanego także jako zwód. Dołożył do tego haki na korpus w półdystansie i skoncentrował się na szukaniu nokautów. Wciąż jednak nie odzyskał stylowej harmonii. Kiedy przechodzi do ataku, wygląda jak arystokrata wśród puncherów, ale w obronie - zwłaszcza przy linach - zbyt często wkrada się pospolity chaos, brakuje szczelności bloku, pivotowania i odskoku po własnych akcjach. Praca nóg wyraźnie straciła płynność, a defensywny instynkt w walce z bliska nigdy nie był elitarny. Te problemy Grovesa wynikają prawdopodobnie także z faktu, że ma on na swoim koncie kilka wyniszczających, epickich pojedynków. Mimo 29 lat na karku (rok więcej niż Eubank), londyńczyk może już być ''past prime''.

Typ na dzisiejszą walkę? Junior all day everyday. Podobno sparingi z Grovesem były wyrównanymi wojnami (vide wiarygodna relacja Elliota Worsella na łamach Boxing News) i choć nie przywiązałbym do nich zbyt dużej wagi, warto zauważyć, że Eubank zrobił od tego czasu większy postęp. W ostatnich walkach widać coraz głębsze rozumienie cudownie napuszonych wykładów Seniora, mającego wbrew pozorom spory wpływ na bokserską filozofię syna. ''Simply the Best'' powiedział kiedyś, że ''pojęcia zasięgu i wzrostu nie mają żadnego znaczenia, jeżeli jesteś elastyczny i potrafisz schodzić głową bardzo nisko. Jeśli będziesz to mieszał ze zmianą rytmu i ucieczkami poza dystans, przeciwnik będzie kompletnie zdezorientowany, a ty staniesz się w ringu nietykalny''. Ten dziki rytm nie pozwoli Grovesowi na kontrolowanie walki jabem. Czudinow i Cox - ostatni rywale ''Świętego Jerzego'' - szli do przodu wyprostowani, co sprzyjało wspomnianej szerokiej pozycji i jabom zadawanym z dołu. Można ich było szykować na ścięcie, ale i tak udawało im się zepchnąć Grovesa na liny. Junior nie musi nawet skracać ringu, posiada odpowiedni refleks i zwinność, by wślizgnąć się do półdystansu podczas ataków rywala, usiąść na nim i stopniowo wykorzystywać moc swojego silnika. Poddany prawdziwej presji Groves traci paliwo z minuty na minutę i jeśli nie znokautuje Eubanka w pierwszej fazie walki, czeka go pokerowa egzekucja. Będzie ofiarą maszyny nowej generacji, szturmującej szczyt rankingów P4P z chłodną bezwzględnością.

CZTERY ASY EUBANKA JUNIORA >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 17-02-2018 16:27:40 
Dobrze Biłuń zauważył. Groves jest już trochę rozbity, i raczej nie da rady odeprzeć ataków Jubenka.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 16:45:45 
Zycze Groves'owi zwyciestwa. Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 17-02-2018 16:46:50 
Oj! Śfjenty Jurek to nie przelewki...
To niedoceniany boksernik, z olbrzymim doświadczeniem! Człowiek, które nawet jak przegrywał, to o włos.

55-45 dla Grówsa.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-02-2018 17:06:10 
George zagląda, z za kotary
Chris wychodzi, są fanfary
w tle muzyka, energiczna
Eubank junior, szybkość siła też fizyczna

kombinacja kompilacja, ciosów wszelkich irytacja
wśród rywali przeciwników, skromna także ich reakcja
większość patrzy nie oddaje i kozaków wciąż udaje
to zwyczajne miękkie faje, kiedy młody zapodaję

serię piękną, w swej wymowie
wszystko wchodzi i ląduje też na głowie
łepetyna odskakuję, w schaby biję kumuluję
stylem miną, jakże twórczo stymuluję

siebie fanów, swych wyznawców
George wychodzi, miał już kilku też oprawców
i kolejny się szykuję, dzisiaj piekło mu zgotuję
długie bęcki proponuję, w kościach właśnie to też czuję

będzie łomot obijanie, długie krwiste rozbijanie
aż nastąpi znokautowanie, jako główne w ringu danie
święta wojna u Królowej, świetna walka tyle powiem
jeden koszmar piękny sen, wy to wiecie ja to wiem
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 17:06:36 
Wygra Eubank na bank !
 Autor komentarza: rocky86
Data: 17-02-2018 17:13:33 
Jak dla mnie od 6 rundy będziemy mieli już juz przedstawienie jednego aktora i będzie to Eubank. Pierwsza połowa walki może być w miarę wyrównana. Nie wiem, czy będzie KO, bo Eubank nie bije na tyle mocno by jednym ciosem skasować kogoś takiego jak Groves może uda mu się go zmęczonego skumulować, ale nie będzie łatwo.
 Autor komentarza: tapir
Data: 17-02-2018 17:19:11 
Gdzie bedzie mozna zobaczyc walke¿
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 17-02-2018 17:28:30 
Typ na dzisiejszą walkę? EUBANKna punkty ale GROVES tanio skóry nie sprzeda,w początkowych rundach bedzie niebezpieczny i moze posadzic na dupe juniora..
 Autor komentarza: adambw
Data: 17-02-2018 17:37:08 
Eubank wygrana w pozniejszych rundach przed czasem ,bedzie lepiej przygotowany kondycyjnie i w drugiej polowie walki podkreci tempo.....zreszta to bardzo sympatyczny chlopak...
 Autor komentarza: gluton
Data: 17-02-2018 17:48:14 
Groves moze mieć strzal życia.Jest szybki i dynamiczny.\
Zycze mu tego.
Ale faworyt jest oczywisty-
Dla mnie 60/40 dla Eubanka
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 17-02-2018 17:56:24 
Eubank Jr wydaje się być faworytem. Jego ostatnie występy robią duże wrażenie, widać u Eubanka Jr progres, jest szybki, zwinny, widać bardzo dużo trenuje i jest pewny swego, być może jest nawet faworytem całego turnieju. Ja jednak nie skreślam Grovesa, ponieważ na jego korzyść przemawiają warunki fizyczne, doświadczenie, walczył ze świetnymi rywalami jak Carl Froch, James DeGale, Badou Jack, nadal ma bardzo szybkie ręce. Praca nóg u Grovesa jakby gorsza, ale nie oznacza, że Święty Jerzy stracił ten element stylu na zawsze. Myślę, że po prostu czasem Groves zapomina o nogach, a to może wynikać z zaniedbania trenera, który może nie zwracać tak mocno uwagi na ten element walki. Natomiast psychicznie wydaje mi się być silniejszy Eubank Jr i ta psychika, czy może wola walki, wola zwycięstwa może zadecydować o wyniku tego pojedynku. Mimo wszystko walka zapowiada się bardzo ciekawie.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 17-02-2018 18:34:46 
Streamik po rusku rozumiem tylko zostaje z porno reklamami ? Czy na Sky sports bedzie ?
 Autor komentarza: thunder
Data: 17-02-2018 18:38:11 
PANOWIE ZE STREMAMI BĘDZIE CIĘŻKO... NA RAZIE LIPA
 Autor komentarza: thunder
Data: 17-02-2018 18:38:18 
PANOWIE ZE STREMAMI BĘDZIE CIĘŻKO... NA RAZIE LIPA
 Autor komentarza: thunder
Data: 17-02-2018 18:39:51 
WALKA JEST W SYSTEMIE PAPER VIEW NA ITV
 Autor komentarza: Granat
Data: 17-02-2018 19:16:08 
Up

Jedyna nadzieja w ojcu :D
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 19:57:21 
Main event dzisiaj ok 22.00 czasu brytyjskiego. Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 19:59:19 
No nie wierze czyżby pierwsza gala która nie doczekała się streama na tym portalu
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 20:00:14 
Biłuński zarzuć jakimś streamem no nie bądź żyła :)
 Autor komentarza: gluton
Data: 17-02-2018 20:00:52 
Walka godna rymu:)

Będzie walka, oj panowie! uwierzycie memu słowie,stoją naprzeciwko sobie;dwaj, i nie odpuszczą sobie!
Dwa style sie tu spotkają, za sobą nie przepadają.Dwie osobowości, biją bez litości
Eubank junior ma styl śliskiego węża, się napręża nie nadwyręża,
bije na doły unika ciosów ale od młokosow.
czy Groves da radę? Ja widzę kazdą jego wadę
ale ale
co ja widzę w szklanej kuli?
może to was rozczuli , albo zamuli,
Groves sadzi góra dół i Eubank się skuli, Tata się wydziera
ale to już koniec tego pokera!
Runda dziesiąta , Eubank do kąta !, Po haku na wątrobę widzimy w nim inną osobę
Po szybkim prostym bitym po haku Eubank ma pusto w swoim baku, pada rażony na matę i widzi swojego tatę,
Wstawaj- krzyczy jego tata, ale w nogach jakby wata, pada znowu i nie wstaje,Tata w ringu wściekły staje
To oszustwo!- stary krzyczy i wylewa gar goryczy.Bukmacherzy zaskoczeni Groves wygrał , wyszedł z cieni!!
 Autor komentarza: Callisto
Data: 17-02-2018 20:02:27 
Prosze bardzo linka:

http://bit.ly/2sz5oSr

Nie ma za co.
 Autor komentarza: gluton
Data: 17-02-2018 20:04:43 
Ktos wie o której się zaczyna walka??
 Autor komentarza: Callisto
Data: 17-02-2018 20:06:33 
Tak.
 Autor komentarza: Norbert
Data: 17-02-2018 20:09:51 
Panowie gdzie można tę walkę oglądnąć na żywo ?

pozdrawiam
 Autor komentarza: btfh
Data: 17-02-2018 20:13:00 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik btfh piszący z IP: 188.146.39.177 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: Sowqu2k
Data: 17-02-2018 20:13:27 
transmisja będzie na youtube tylko trzeba zmienić sobie ip na amerykański
 Autor komentarza: AdRem
Data: 17-02-2018 20:16:07 
Wedlug mnie Eubank faworytem. Groves ma w mojej opinii bardzo podejrzana szczeke i wydaje mi sie ze to bedzie jeden z czynnikow decydujacych o jego porazce bo po prostu Eubank ja mocno przetestuje. W moim odczuciu Eubank przez KO ale licze na swietna walke. Dolaczam sie tez do prosby o link.
 Autor komentarza: adambw
Data: 17-02-2018 20:16:34 
tutaj jest feigenbutz ponoc ma byc tez groves...
https://tv.sport1.de/sport1/
 Autor komentarza: Norbert
Data: 17-02-2018 20:17:07 
Ooooooooooooooo ! Tu jest !

http://tivix.co/92-boec-tv.html
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 20:18:03 
http://kesintisiz.tv/tivibu-spor jakiś turecki shit
 Autor komentarza: sekundant
Data: 17-02-2018 20:19:31 
http://www.vipleague.mobi/boxing/537408/1/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html
 Autor komentarza: pinsc
Data: 17-02-2018 20:35:39 
Panowie! Na Chromie instalujecie darmową wtyczkę „Hola”, w opcjach wybieracie Stany Zjednoczone i możecie oglądać na YouTube w HD.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-02-2018 20:36:50 
Się zaczyna, rymowanie
takie słowne, to gadanie
pojedynek, pierwsza klasa
pierwsza klasa, są emocje jest i kasa

u Królowej, z tą atencją
zajebistą, tak frekwencją
będą tłukli, się brytole
dwa kozaki, ja pitolę

jeden szybki, jakże gibki
drugi twardy tak uparty i wolniejsze ma te witki
ale lubi bijatykę, w ringu płynie w swej muzyce
i napiera z wielką siłą, zaprzeczając też fizyce

będą dzisiaj, fajerwerki
tylko jeden, będzie wielki
jeden wygra,drugi przegra
ten do nieba, ten do piekła

choć w teorii, to możliwe
remis w walce, to by było bardzo dziwne
więc nie sądzę i nie mące, tak typując pewnie błądzę
nie doradzam nie zakładam, choć te kursy tak kuszące

każdy jest kowalem losu, swego oczywiście-losuj
znasz reguły i metody, nie patrz tutaj swoje stosuj
to są słowa rymowane, takie o to moje zdanie
rozgrywanie-rozbijanie, Eubank wygra bo jest w stanie
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 20:48:08 
Autor komentarza: pinscData: 17-02-2018 20:35:39
Panowie! Na Chromie instalujecie darmową wtyczkę „Hola”, w opcjach wybieracie Stany Zjednoczone i możecie oglądać na YouTube w HD.


no i co z tego jak glownej walki wieczoru na youtube tam nie bedzie
 Autor komentarza: btfh
Data: 17-02-2018 20:50:41 
Walka wieczoru będie na youtube w osobnym streamie, tak jak w przypadku ostatniogo półfinału w cruiser.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 20:54:45 
Witam szanowne grono :) .
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 21:00:31 
https://www.youtube.com/watch?v=0Ipq1_NALrE
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 21:02:05 
Siemano jaka dzis orginalna strefe kibica mamy:) Kibicuje dzis Eubankowi i Garcii. Groves jednak to nie Yldrim nie bedzie latwo, jednak jesli by mu poszlo latwo to jest nowa gwiazda. Eubank z walki na walke wyglada jakby na sali mieszkal zobaczymy
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 17-02-2018 21:02:06 
offtop: GALA Z LUDWIGSHAFEN (w germanistanie) tam gdzei walczy feigenbutz w walce wieczoru - na zywo w programie SPORT1.DE (upc)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 21:04:51 
Feigenbutz na wzeniu wygladal jak terminator:)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 21:09:33 
@pinsc a masz link?
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 21:13:14 
@up

http://cricfree.sc/watch/live/feigenbutz-vs-liebenberg---undercards-live-streaming
 Autor komentarza: pinsc
Data: 17-02-2018 21:15:03 
@lubieznyzenon jest na oficjalnym kanale WBSS. Wstukaj na YouTube: World Boxing Super Series. Tylko zobaczysz dopiero z amerykańskim IP, inaczej Ci się nie wyświetli.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 21:21:44 
Autor komentarza: DemolitionData: 17-02-2018 21:13:14
@up

http://cricfree.sc/watch/live/feigenbutz-vs-liebenberg---undercards-live-streaming

ZAWIRUSOWANY STREAM
 Autor komentarza: gluton
Data: 17-02-2018 21:21:57 
Ja rymuje tu z punczerem
kto tu wygra\? kto frajerem
albo przegra tu z honorem, będac wnet dla innych wzorem, jak Gołota poległ z Bowem
wygrał choć przegrał jednym słowem
tu powalczą dwaj mistrzowie, mocni w pięści jak my w słowie,
final to jest ta zachęta, która wojne wnet rozpęta,
kasa, sława i honory, Sila szybkość, różne wzory, różne style i taktyki, spryt, ataki i uniki,
bez paniki, profeska, wielka imprezka,
Czy Groves trafi juniora?Szybkość ma potwora!
Siła byka ale bez nóg znika.
Eubank może złamać tego skurczybyka.
Krew się poleje i bomby polecą.
Niech wygra lepszy a tłumy sie podniecą.
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 21:24:30 
OjciecZradioMaryjja

U mnie dziala bez problemu, zaden wirus
 Autor komentarza: Veyron
Data: 17-02-2018 21:28:34 
Norbert

Wielkie dzięki za linka :)
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 21:29:39 
@ Demolition
Masz linka tego z Youtubea amerykańskiego ale z main event ? Bo teraz jest undercard
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 21:32:07 
W momencie kiedy skonczy sie Undercard od razu wstawiam
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 21:33:06 
@Demolition

Ok Dzięki
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 21:46:33 
Autor komentarza: DemolitionData: 17-02-2018 21:24:30
OjciecZradioMaryjja

U mnie dziala bez problemu, zaden wirus

widocznie masz slaby antywirus
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 21:50:53 
W ogole niemam
Antywirus to wirus
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 21:56:32 
Autor komentarza: DemolitionData: 17-02-2018 21:50:53
W ogole niemam
Antywirus to wirus

:) nie masz super tak trzymaj :)
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 22:02:39 
Tak 3mam od 9 lat uzywajac tylko Chrome.
Powaznie,
Pozdrawiam
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 22:04:48 
Wielkie dzięki!
Dla wszystkich oglądających z YT - najpierw zróbcie sobie amertykańskie IP (np. rozszerzeniem iNinja), a potem szukajcie kanału - https://www.youtube.com/watch?v=0Ipq1_NALrE oto link do undercardu.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:08:37 
https://scontent-ams3-1.cdninstagram.com/vp/34413fb66b17ee1be86c40d882cae516/5AFFE3AF/t51.2885-15/e35/27577105_2084291625125803_2781131464647901184_n.jpg


zobaczcie sobie roznice izu kontra szpilka a maja podobno po 193 ( szpilka tyle se pisal :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:10:54 
szpilek w wywiadzeiz zeszlego tygodnia czyli dosc nowego zapytany ile wazy ( bo na filmie japa jak ksiezyc mowil ze ponad 115 :)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:13:29 
Szpilka duzo gada i pisze, np ze zlal by Tysona
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:16:01 
W mase idzie bedzie nokautowal:))
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 22:20:33 
Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:16:01
W mase idzie bedzie nokautowal:))
Siebie samego :) odbijając się od lin( i z nową masą a więc i większym pędem) będzie uderzał efektownie w matę ( jak w meksykańskim wrestlingu :) ) .
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:23:02 
O toto w wrestlingu chetnie go obejrze :)
 Autor komentarza: P4CIU
Data: 17-02-2018 22:24:34 
https://www.youtube.com/watch?v=0Ipq1_NALrE ma jednorundowe opóźnienie w stosunku do http://www.vipleague.mobi/boxing/537408/1/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:25:11 
Autor komentarza: Mieciu1

POWITAC :)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 22:25:41 
Znowu by wychodził w pomarańczowym wdzianku i jak kiedyś undertaker (bodajże) też by wstawał , co prawda z koja na celi a nie z trumny :) (jak słynny wrestler).
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:26:17 
jak bedzie wchodzil groves i eubank do ringu to piszcie
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 22:26:32 
Cześć Ojciec :)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 22:27:59 
Da się zrobić
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:29:56 
kurde taka fajna gala jest z polakami w dodatku i kuzwa z niedzieli na poniedzialek :((((((

Karta główna:

Donald Cerrone (169.5) vs. Yancy Medeiros (170.5)
Derrick Lewis (264) vs. Marcin Tybura (247)
Francisco Trinaldo (156) vs. James Vick (155.5)
Thiago Alves (170.5) vs. Curtis Millender (171)
Brandon Davis (146) vs. Steven Peterson (145.5)
Sage Northcutt (155.5) vs. Thibault Gouti (155.5)
Oskar Piechota (185.5) vs. Tim Williams (185)
 Autor komentarza: AdRem
Data: 17-02-2018 22:31:10 
Ciekaw jestem Piechoty, gosc ma talent. Tybuta raczej wydaje mi sie ze nie ogarnie.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:31:29 
Ojciec

Bedziesz?
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-02-2018 22:33:40 
Po tym fajcie Jubank? Dopiero wbilem przed kompa
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 22:34:51 
Ja za to ubolewam bo dzisiaj tylko te gale do 24 .
Garcia-Rios nie będzie mi dane obejrzeć.
Muszę jutro chociaż z deczka jakoś wyglądać i ogarniać na urodziny Żonki i teściowej :) .
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:34:55 
Autor komentarza: EmperrorData: 17-02-2018 22:31:29
Ojciec

Bedziesz?

gdzie ??:)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:35:15 
Chyba tak bo go tapowali na poczatku a to 12 rund
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:35:47 
Ogladal UFC jutro czy termin koliduje?
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 22:35:48 
@Gerlach
Na to by wychodziło.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:35:57 
Autor komentarza: Mieciu1Data: 17-02-2018 22:34:51
Ja za to ubolewam bo dzisiaj tylko te gale do 24 .
Garcia-Rios nie będzie mi dane obejrzeć.
Muszę jutro chociaż z deczka jakoś wyglądać i ogarniać na urodziny Żonki i teściowej :) .

no to lipa :)
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 22:37:08 
@OjciecZradioMaryjja

W stanach w poniedzialek swieto - President Day

W kanadzie Family Day
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:38:25 
Autor komentarza: EmperrorData: 17-02-2018 22:35:47
Ogladal UFC jutro czy termin koliduje?


oczywiscie ze bedzie ojciec ogLADAL ALE , TAK JAK WCZORAJ bellatora ojciec ogldal czyli z tableta w lozeczku , nie bedzie ojciec wiec pisal jak dzis np bo nie bedzie sie ojcu chialo w lozku z laptopem bawic
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 22:39:04 
Autor komentarza: DemolitionData: 17-02-2018 22:37:08
@OjciecZradioMaryjja

W stanach w poniedzialek swieto - President Day

W kanadzie Family Dayok czyli pewnie dlatego taki do dupy termin gali
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 22:41:00 
Ojciec

Znam to odkad UFC jest w TV to dla laptopa robi sie zaciasno w lozku:)
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 22:43:34 
@OjciecZradioMaryjja

Na kazdym innym kontynencie poza Ameryka Polnocna to tak - do dupy ;)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-02-2018 22:44:15 
Autor komentarza: AdRemData: 17-02-2018 22:31:10
Ciekaw jestem Piechoty, gosc ma talent. Tybuta raczej wydaje mi sie ze nie ogarni

Oskar faktycznie ma potencjał, chociaż ten jego boks dosyć kulawy, ale parter naprawdę solidny(pomimo, że

nie przepadam za tą płaszczyzną w relacjach męsko-męskich-faceci to biją się po mordzie, a nie leżą na sobie)

a Tybura coraz lepszy pomimo porażki z rąk Werduma, tak więc jak przeskoczy Lewisa, który rozniósł

Grabowskiego co jest prawdopodobne, to na dobre zagości w pierwszej dziesiątce wagi ciężkiej, a wracając

do boksu i łącząc osobę Głowackiego i Grabowskiego z mma, nasuwa mi się pewien wspólny mianownik -

kiepskie przygotowania po łebkach i fatalna forma w oficjalnych startach na najwyższym szczeblu,

oby "Główka" wyciągnął wnioski z ostatnich pojedynków i nie skończył z ręką w nocniku.
 Autor komentarza: martek2
Data: 17-02-2018 22:44:42 
Biłun w życiu jeszcze tylu komentów nie miał :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-02-2018 22:46:44 
Autor komentarza: martek2Data: 17-02-2018 22:44:42
Biłun w życiu jeszcze tylu komentów nie miał :)

Kiedyś musi być ten pierwszy raz.
 Autor komentarza: fop
Data: 17-02-2018 22:46:49 
Odnośnie zdjęcia Szpilki i Izu.

Szpilka nie ma 190cm :D no chyba, że Izu ma 196-7, Szpila pochyla głowę stoi ciut dalej od obiektywu ale i tak widać różnicę, no chyba, że zdjęcie kręcone, Izu włożył do butów wkładki 7cm albo już tak fartownie zadziałała perspektywa.

Po cholerę większość ludzi zawyża swój wzrost?
 Autor komentarza: AdRem
Data: 17-02-2018 22:47:43 
@puncher48, zycze Tyburze jak najlepszego takze bede trzymal kciuki ale mam zle przeczucia. Co do Glowki to jego ostania walka to jest po prostu jakis zart. Pisze tutaj z pewnym oburzeniem bo osobicnie bardzo zalowalem ze nie wystapil w turnieju WBSS zamiast Diablo. Ale z ta forma to boje sie ze przetarl by mate jeszcze szybciej niz Wlodar.
 Autor komentarza: martek2
Data: 17-02-2018 22:48:26 
Jest wyżej temat :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-02-2018 22:54:02 
Autor komentarza: AdRemData: 17-02-2018 22:47:43
@puncher48, zycze Tyburze jak najlepszego takze bede trzymal kciuki ale mam zle przeczucia. Co do Glowki to jego ostania walka to jest po prostu jakis zart. Pisze tutaj z pewnym oburzeniem bo osobicnie bardzo zalowalem ze nie wystapil w turnieju WBSS zamiast Diablo. Ale z ta forma to boje sie ze przetarl by mate jeszcze szybciej niz Wlodar.

Byłem na gali i powiem ci walka finałowa była niezwykle emocjonująca, szkoda tylko, że osiem rund

rywal niewysokich lotów, a występ naszego czołowego pięściarza aspirującego do najwyższych

zaszczytów, grubo poniżej oczekiwań, resztę walk przemilczę, bo nie ma co komentować

a Głowacki to nadal nasz towar eksportowy, może i najlepszy obecnie, tylko powinien to

potwierdzać nieustannie między linami, tym bardzie, że ma nadal papiery aby być czołowym

pięściarzem tej wagi.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 22:55:44 
Na YT będzie transmisja tej walki? Bo coś zaczynam powątpiewać, być może tylko undercard był.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 17-02-2018 22:56:22 
Stary Eubank, Świetny, charyzmatyczny pięściarz o piekielnej sile rażenia.
Nie pamiętam jego żadnej nudnej walki.
Junior?Też z potencjałem.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 17-02-2018 22:57:32 
Prince Naseem Hamed nieźle "przypakował"...;-)
 Autor komentarza: AdRem
Data: 17-02-2018 22:57:34 
@puncher48, pelna zgoda. Sama walka byla mega emocjonujaca. Zgadzam sie z naszymi pierdolami (komentatorami) ze uratowala gale. Glowka ma duzy potencjal tylko musi zaczac walczyc regularnie bo grubo ponizej oczekiwan to tutaj troszke eufemizm. Taki Glowka dostaje do tylku i od Hucka i od Cunna nawet z ktorymi przeciez wygral
 Autor komentarza: TomHorn
Data: 17-02-2018 22:58:53 
Naprułem się dziś jak świnia, dlatego któtko : Eubank zdecydowanie moim faworytem, wojenne prognozy Małych Pięści - jutro, dziś nie dam rady.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 17-02-2018 23:00:27 
@LL
Włąśnie miałem zapytać czy to on, bo trafiłem może na trzy sekundy jego wypowiedzi?:)
 Autor komentarza: AdRem
Data: 17-02-2018 23:01:11 
Tez stawiam na Eubanka ale chcialbym zeby to byla piekna walka bo obaj piesciaze maja duzy potencjal i glod w sobie aby osiagnac wielkie rzeczy
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 23:01:51 
Prosze o linka mainevent youtube
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 17-02-2018 23:01:56 
@ Kasandr

On, on...:-)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:03:40 
Autor komentarza: EmperrorData: 17-02-2018 22:41:00
Ojciec

Znam to odkad UFC jest w TV to dla laptopa robi sie zaciasno w lozku:)


ale z tabletem jest spoko :)wczoraj bellatora ogladal ojciec do 6 :)
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 17-02-2018 23:03:56 
Główka jak dalej będzie się prowadzał z silikonowymi barbie, to nawet Nysa i Wieliczka będzie dla niego za dobre.
Fartowne zwycięstwo z Huckiem, niezły występ z Usykiem i mu odjebało.
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 23:04:10 
https://www.youtube.com/watch?v=0Ipq1_NALrE
 Autor komentarza: AdRem
Data: 17-02-2018 23:06:06 
Haha, Fury jaki przepity glos. Ale chyba faktycznie te pogloski o tym ze zrzucil wage sa prawdziwe. Nie wygladal z geby az tak zle jak jeszcze nie dawno
 Autor komentarza: MicCal
Data: 17-02-2018 23:06:21 
@Demolition

Dałeś link do undercardu, tutaj link do walki wieczoru:

https://www.youtube.com/watch?v=pevFEnzMshU
 Autor komentarza: Demolition
Data: 17-02-2018 23:06:49 
Sorry tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=pevFEnzMshU
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 23:08:35 
Dzięki za linka do mainevent :)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:10:11 
Ojciec, zaczyna się .
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:10:26 
https://www.youtube.com/watch?v=pevFEnzMshU
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 23:11:02 
Jazda.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:11:51 
Autor komentarza: Mieciu1Data: 17-02-2018 23:10:11
Ojciec, zaczyna się .

dzieki
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:13:08 
Dobra walka sie szykuje. Eubank to jednak straszny zabijaka, widac ze po prostu lubi sie napierdalac :)
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 23:14:07 
Szermierki na pięści tu raczej nie będzie. :)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-02-2018 23:14:22 
To co, Jerzy bez szans? ;)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:14:44 
Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:13:08
Dobra walka sie szykuje. Eubank to jednak straszny zabijaka, widac ze po prostu lubi sie napierdalac :)
Też mam wrażenie że posiada cząstkę pojeba :) .
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:15:37 
Eubank Sr. powinien wyżej podciągnąć rękawy od koszuli i bardziej napięty chodzić
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:16:43 
Mieciu1Pijanego na miescie nie chcialbym go trafic lol Autor komentarza: Vitalij71
Data: 17-02-2018 23:16:55 
eubank przez tko lub ko innej opcjii nie widze
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-02-2018 23:16:58 
Zobaczymy szybkosc Jurka. Jesli ja utrzymal, moze walczyc z kontry.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 23:17:03 
Mieciu1

Posiada posiada:) na dowod wrzucal swoje dymy na Youtube
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 23:17:30 
Paint it Black - RS
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-02-2018 23:18:51 
Jest w transie ;)
 Autor komentarza: astarte
Data: 17-02-2018 23:18:52 
TomHorn bracie, witam! ja mam jeszcze 2 strongi warki, za mna juz ocean. nie wiem kto wygra i nie wiem czy dam rade obejrzec, ale niech to bedzie piekna gala! :D
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:19:06 
Dzordzu też naładowany :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:20:05 
figenbutz tez sie zaczyna :( oglada ojciec 2 streamy naraz :)
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 17-02-2018 23:21:51 
Zapowiada się dobra walka.Stawiam na Eubanka po połowie walki.
Swoją drogą Angole fajne gale robią.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:21:51 
Ojciec podrzuć linka do Butza :) , z góry dziękować
 Autor komentarza: matd
Data: 17-02-2018 23:22:59 
Ten turniej to jest pi#$%ne MISTRZOSTWO! Nie wierzyłem w niego,nie wierzylem,ze to sie uda... Jako wielki kibic boksu jestem cholernie dumny! Brawo organizatorzy,brawo "Joker-krecha-Kalle",brawo piesciarze za wybitne wojny :) Cudenko. Licze na kontynuacje w innych wagach.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:23:44 
ten przeciwnik figenbutaz wyglada ze nie jakas miekka fajaj bo widac ze chce walczyc i stara sie bic jak jest mozliwosc :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:24:20 
http://www.typertv.com.pl/71-tv-sport-56
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:26:02 
Dziękować:)
Jadymy :)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:26:30 
Autor komentarza: matd
Data: 17-02-2018 23:22:59
Ten turniej to jest pi#$%ne MISTRZOSTWO! Nie wierzyłem w niego,nie wierzylem,ze to sie uda... Jako wielki kibic boksu jestem cholernie dumny! Brawo organizatorzy,brawo "Joker-krecha-Kalle",brawo piesciarze za wybitne wojny :) Cudenko. Licze na kontynuacje w innych wagach.
Mam te same odczucia :)
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 17-02-2018 23:26:49 
Widać sympatia kibiców po stronie "Świętego"....
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:31:01 
Pierwsza dla Grovesa. Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:31:18 
DObrze wygląda Jab Grovesa. 10-9. Euank nie ma pomysłu.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:31:28 
1-0 dla D żżżżżordża
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:31:34 
HAAHAA FIGENBUTZ DOSTSAL GODNEGO SIEBIE PRZECIWNIKA CEPIARZA I W 3 RUNDZIE ZEBRAL NIEZLY ULICZNY WPIERDOL :)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:34:29 
Jr. na razie bez pomysłu. Dzordzu do przodu.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:35:00 
2-0 dla dżżżżżżordża
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:35:02 
2-0 dla Grovesa. Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 23:35:07 
Eubank bezradny poki co
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:35:27 
20-18 Groves. Groves wygląda na większego, który będzie powoli i systematycznie znęcać się nad Eubankiem. Poza tym był nokdaun w 2 rundzie!
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:35:28 
gala W NIEMCZECH uliczna wojna cepolandia , gala w angli bokserskie szachy :) dla kazdego cos dobrego :)
 Autor komentarza: samcro82
Data: 17-02-2018 23:36:18 
Kto może brać udział w turnieju?Jakie są kryteria?W jakich wagach?Dzięki
 Autor komentarza: arpxp
Data: 17-02-2018 23:36:21 
Widać, że Eubank czuje respekt przed Grovesem. To nie jest jakiś tam turek bez umiejętności, tylko mocno bijący super średni.
 Autor komentarza: Popiol
Data: 17-02-2018 23:38:10 
Poratuje ktos działającym linkiem?
 Autor komentarza: samcro82
Data: 17-02-2018 23:38:31 
http://www.vipleague.mobi/boxing/537408/1/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:38:58 
29-28 Groves. Ale to rozcięcie już powinno ostatecznie pogrążyć Eubanka.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:39:05 
http://www.vipbox.st/boxing/537408/4/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html tu chyba było
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:39:10 
Dżordż mniej na wage wniósł a jakiś wielki się wydaje przy Ubangu
 Autor komentarza: Popiol
Data: 17-02-2018 23:39:14 
samcro82
Dzięki!!!
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:39:22 
Trzecia tak na remis. W ogole Groves ma zajebisty lewy prosty. Taki dlugi i wkurwiajacy. Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 23:39:26 
Wybrani:)
 Autor komentarza: arpxp
Data: 17-02-2018 23:39:36 
Jeśli Groves niedługo nie upoluje Eubanka w najbliższych rundach, to będzie miał twardy orzech do zgryzienia w drugiej połowie walki.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 17-02-2018 23:39:44 
Kurde, dobra walka!
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:42:54 
38-38 pozostaje mi zapunktować. Eubank trafił coś w końcówce.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:43:03 
Cwany ten Groves w tym ringu jest wie kiedy co i jak...
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 23:43:25 
Eubank perfidnie w tyl glowy wali i nic nie tylku u nas sedziowie slepi :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 17-02-2018 23:43:31 
kuzwa oszusty w niemczech
 Autor komentarza: Poirot
Data: 17-02-2018 23:43:47 
3:1 Groves
Eubank pruje powietrze.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:43:59 
3:1 dla Grovesa. Klient wlasnie pokazuje blueprint jak wygrac z Eubankiem Jr. Kontrola dystansu.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:46:59 
48-47 dla Eubanka Jr!
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:47:11 
W obecnej chwili na bank przegrywa Eubank
 Autor komentarza: samcro82
Data: 17-02-2018 23:47:12 
Widzicie jakieś szanse naszych rodzimych wojowników z takimi sportowcami jak Groves?
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 17-02-2018 23:47:13 
Łeheheh ale Dzordzu juniora w linki puścił.
Junior ewidentnie na ten lewy chyba liczy.
Łazi mało co.
Oby tylko farfocla nie wystrzelił.
 Autor komentarza: slayer85
Data: 17-02-2018 23:47:50 
Wg mnie Groves wygrywa.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:47:58 
4:1 dla Grovesa. Jak tak dalej pojdzie to wygra wysoko na punkty. Jedyne czego sie obawiam to to ze zmeczony wylapie jakies cepa w drugiej czesci walki. Autor komentarza: arpxp
Data: 17-02-2018 23:47:59 
Eubank niereformowalny, taki trochę angielski szminka jeśli chodzi o psychikę.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 17-02-2018 23:47:59 
Nie widze tego wielkiego postępu Eubanka. W rewanżu z Soundersem zdecydowanie stawiam na cygana.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:51:19 
5:1 dla Grovesa. Autor komentarza: Poirot
Data: 17-02-2018 23:51:33 
Groves niepotrzebnie wdaje sie w przepychanki. Traci przy tym pelno sil. Wymęczenie Grovsa ro jedyna szansa na wygranie dla mudzyna.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:51:47 
Eubank to superszybki gość ale
Dżordż ma koorva świetna defensywę póki co
ciekawe na ile komu kondychy starczy bo walczą na ostrym tępie i są mega spięci
 Autor komentarza: Emperror
Data: 17-02-2018 23:52:07 
Poirot

Groves to inna liga jak Cygan
 Autor komentarza: arpxp
Data: 17-02-2018 23:52:31 
No niestety ja się trochę nabrałem na ten hype, obstawiałem przed walką zwycięstwo Eubanka przed czasem, ale widzę że brak doświadczenia może mieć kluczowe znaczenie. Poza tym gość cały czas dąży do bójki zamiast boksować, mimo że jego szarże są bezowocne.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 17-02-2018 23:52:41 
Eubank Jr wyglada jak kogut przy "Świętym" ...:-)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:55:02 
67-66 dla Grovesa
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:55:17 
Groves kontroluje dystans
Eubank sfrustrowany...
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 23:55:24 
Fury waży chyba 200 kg :))))
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-02-2018 23:55:35 
6:1 dla Grovesa. Eubank Jr bezradny. Taktyka chorego na wscieklizne zwierzecia.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 17-02-2018 23:55:58 
Fury wygląda jak najman...
 Autor komentarza: Poirot
Data: 17-02-2018 23:56:04 
Zadna inna liga. Sounders to swietny zawodnik.
 Autor komentarza: matd
Data: 17-02-2018 23:56:06 
Eubank mnie rozczarowuje calkowicie.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-02-2018 23:58:55 
5-3 Groves
 Autor komentarza: Grande
Data: 17-02-2018 23:59:35 
Eubank go ustrzeli. Wygra przed czasem.
 Autor komentarza: mirage
Data: 17-02-2018 23:59:35 
walka bliska remisu
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 17-02-2018 23:59:54 
Nie myśłałem że Groves jest aż tak dobrze przygotowany - świetny ma ten lewy
 Autor komentarza: arpxp
Data: 17-02-2018 23:59:54 
Eubank póki co wygląda jak amator przy Grovesie, mimo iż George wiele nie robi by wygrać.
 Autor komentarza: sviru1
Data: 17-02-2018 23:59:54 
Groves taktycznie bardzo dobrze. Eubank za mały i za słaby technicznie. Do tego nie ma mocnego ciosu nie widzę wygranej Jr.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:00:01 
7:1 dla Grovesa. Jak sie nie natnie na jakiegos mega cepa to spokojnie wygra. Eubank walczy jakby wyszedl na solo po lekcjach. Autor komentarza: Tharivol
Data: 18-02-2018 00:00:15 
Eubank to największy pozer... To najbardziej odziedziczył po ojcu. n dystans jest bezradny, predzej kogoś znokautuje z bańki niż rękoma...
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 18-02-2018 00:00:42 
Eubank jest fatalny i głupi. Jak Groves nie popełni błędu to wygra
 Autor komentarza: Poirot
Data: 18-02-2018 00:02:49 
Eubank taktyka na Wolaka.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-02-2018 00:03:13 
5-4 Groves. Ostatnie 3 rundy powinny być mega ciekawe.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-02-2018 00:03:15 
Eubank wata w łapach niestety
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2018 00:03:16 
okolice remisu
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:03:19 
Nie wygra. Murzyn jest w gazie.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:03:43 
Eubank poluje na nokaut bo wie że inaczej tego nie wygra
ciekawe jak z kondycja dalej u nich bedzie bo to może mieć kluczowe znaczenie
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 18-02-2018 00:03:46 
tato wejdź za mnie, bo nie daję rady...!!!
 Autor komentarza: matd
Data: 18-02-2018 00:04:05 
Eubank to drugi Wilder..
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:04:18 
Eubank Jr nie wygral praktycznie zadnej rundy. Przejebal z 7, ze dwie zremisowal. Autor komentarza: magic19
Data: 18-02-2018 00:04:35 
Witam ma ktos link na androida? :)
 Autor komentarza: didier89
Data: 18-02-2018 00:07:19 
pls daj ktos linka, mój padł
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-02-2018 00:07:20 
6-4 dla Grovesa. Eubanka można skończyć w ostatnich rundach.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2018 00:07:27 
eubank plywa!!
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:07:28 
Coby nie mówić, młócka pierwsza klasa :)
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:07:29 
Coby nie mówić, młócka pierwsza klasa :)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:07:46 
Naparzanka jak pod blokiem:)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:07:47 
Cze Magic , ja na tym oglądałem http://www.vipbox.st/boxing/537408/3/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html
 Autor komentarza: Poirot
Data: 18-02-2018 00:07:49 
7:3 w rundach dla Grovsa. Z tym, że dwie rundy dla Eubanka mocno naciagane.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:08:02 
http://www.vipleague.mobi/boxing/537408/1/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html
 Autor komentarza: sviru1
Data: 18-02-2018 00:08:07 
dobra walka. ciesze sie z wygranej grovesa zasluzyl chlop po tych wszystkich przejjsciach i historii z frochem
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:08:10 
Kolejna runda dla Grovesa. Prowadzi 8-2. Eubank Jr kompletny desperado. W dodatku dopiero widac tutaj jak tragiczna jest praca nog Eubanka. Zwykly czlapak. Autor komentarza: MrAdam
Data: 18-02-2018 00:08:13 
Eubank nie boksuje tylko chce urwać glowe
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 18-02-2018 00:08:13 
sedzia też robi wszystko by nie dać wygranej świętemu...
 Autor komentarza: Poirot
Data: 18-02-2018 00:08:22 
http://cricfree.sc/watch/live/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-streaming
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-02-2018 00:11:13 
Groves 7-4.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2018 00:11:37 
ktos padnie w 12tej?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:11:37 
http://www.vipleague.mobi/boxing/537408/3/george-groves-vs-chris-eubank-jr-live-stream-online.html
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:12:03 
Rzeczywiście praca nóg Eubanga słabsza niż Dżordża, do tego wata w łapach, niestety sama szybkość to nie wszystko...
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:12:03 
Dobra. Ostatnia runda :)
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-02-2018 00:12:09 
Groves dobrze przepracował obóz przygotowawczy, myślałem że będą braki kondycyjne, ale jest naprawdę w świetnej dyspozycji. Szkoda że walka bez historii, przydałby się jakiś knockdown na koniec.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:12:21 
9-2 dla Grovesa. Ciezko znalezc jedna runde ktora Eubank by wygral. Te ktore mu daje byly remisowe. Autor komentarza: didier89
Data: 18-02-2018 00:12:48 
thnks poirot twój dziala dobrze
aale prawie 3 rundy straciłem...
 Autor komentarza: lucass77
Data: 18-02-2018 00:13:22 
Obstawiam kontrowersyjny werdykt. Jakieś SD/MD na rzecz Grovesa... Oby nie odwrotnie.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-02-2018 00:13:42 
Strasznie się patrzy na te rozpaczliwe wiatraki a'la Wilder. Kompletnie brak pomysłu, inteligencji ringowej i planu B ze strony Juniora.
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:13:53 
Koszula sędziego, kolorem bliska koszuli rzeźnika :)
 Autor komentarza: pinsc
Data: 18-02-2018 00:15:13 
JA PIERDOLĘ ale dali show!!!
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:15:23 
Ostatnia runda dla Eubanka.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:15:36 
Ostatnia runda jak z Rockyego 1 :)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2018 00:15:43 
sensacyjne problemy eubanka. werdykt?
 Autor komentarza: slayer85
Data: 18-02-2018 00:15:46 
Groves coś ma z lewym ramieniem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-02-2018 00:15:47 
115-113 dla Grovesa. Może więcej. Na pewno nie mniej. Boję się, że sędziowie go oszukają, miał zresztą 2 niezaliczone nokdauny w walce.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 18-02-2018 00:15:48 
Groves całą 12 rundę przewalczył z rozwaloną lewą ręką
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 18-02-2018 00:15:52 
Walka na wyniszczenie, dali z siebie wszystko!!!.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:15:56 
Ja pierdzoele ale sieka gadajcie co cgcecie ale na walkach Eubanka nudy nima
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-02-2018 00:16:03 
ale wojna w ostatnich 30 sekundach Groves obnażył młodego eubanka i go wypunktował!
 Autor komentarza: Poirot
Data: 18-02-2018 00:16:11 
Ostatnia dla Eubanka, ale zdecydowanie wygrał Groves. Super ujęcie z tą krwią na kamerze.
 Autor komentarza: sviru1
Data: 18-02-2018 00:16:11 
grooves chyba nie mial reki w 12
 Autor komentarza: Boban81
Data: 18-02-2018 00:16:44 
Dla mnie spokojna wygrana Grovesa. Po dwóch oklepach od Kobry zrobił się z niego zimny skurwiel, twardo trzymający się planu taktycznego. Wygrała taktyka i opanowanie.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:17:07 
Groves zdeklasowal Eubanka. Nawet w ostatniej rundzie gdzie mogl przeskakac runde, nie cofnal sie o krok. Szacunek. Eubank Jr zero nog i umiejetnosci skracania dystansu. Zostal ograny jak dzieciak na punkty. Ogolnie zajebista walka. Brawo Groves. Swietne zwyciestwo.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:17:17 
Junior umysłowo mocno ograniczony.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:17:22 
jeszcze przerwali przed czasem zegar swoje a dzwonek swoje :). groves ojca wkurwil tym ze dawal sie spychac tak caly czas do naroznika , idiotycznie tym bardziej ze mogl poprostu wczesniej stanac i czekac na wymiany tak jak robil to w narozniku , on sie cofal icofal az poczul liny bez sensu , tym bardziej ze lepiej mu szlo na srodku ringu , dodatkowo troche malo robil nawet jak naruszyl eubanka to nie poszedl za ciosem troche ojca wkurzyl
 Autor komentarza: Veyron
Data: 18-02-2018 00:17:53 
na bank bedzie walek.. ta murzynska kur.ewka dostanie prezent od sedziow.. jak tak to sie niezle wkur./wie
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-02-2018 00:17:53 
Eubank jeśli chce kiedykolwiek wejść do ekstraklasy, to musi znaleźć trenera, którego będzie się słuchał. Mam nadzieję, że posypie głowę popiołem i nabierze odrobinę pokory po tej walce, bo inaczej to może sobie obijać ogórki za psi grosz.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-02-2018 00:17:54 
groves zneutralizowal eubanka (ktory mial logiczna taktyke ale nie mial planu b), zaraz werdykt, ostatnie sekundy walki zajebiste
 Autor komentarza: Storm
Data: 18-02-2018 00:18:14 
Groves ograł dzieciaka. Mam nadzieje że sędziowie nie zwałkują bo ringowy trochę faworyzował Eubanka.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-02-2018 00:18:17 
Ale runda 12. Jednoręki Groves dał radę i według mnie wygrał 7-5 w rundach
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:19:18 
Autor komentarza: slayer85Data: 18-02-2018 00:15:46
Groves coś ma z lewym ramieniem.


to co nawet jak wygra to niezdazy sie wykurowac na final :)
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-02-2018 00:19:31 
te wiatraki młodego podbn do wildera
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 18-02-2018 00:19:31 
Eubank jest głupi jak but, 12 rund robic cos co nie przynosi efektu ... zwykly leszcz
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 18-02-2018 00:19:47 
Choler, jak kontuzja będzie poważna, to Groves nie zawalczy w finale
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2018 00:19:53 
Eubank zaskakujaco slaby taktycznie na tle b.szybkiego Jurka.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2018 00:21:07 
Upokorzenie Eubanka. SENSACJA.
 Autor komentarza: Veyron
Data: 18-02-2018 00:21:08 
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! :D :D :D
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-02-2018 00:21:33 
Młody ma mistrzowski pijar ale niestety również udowodnił, że jednak brakuję mu sporo do ojca,wszystkie

najważniejsze walki przegrywa, w dodatku jest waciany i na dzisiejszy pojedynek

założył betonowe buciki, które go ewidentnie blokowały, Groves natomiast, pomimo wcześniejszych łomotów

z rąk Frocha, złapał drugi oddech i odbudował swoją karierę, gratulacje dla "Świętego"

naprawdę zasłużył na wygraną.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 18-02-2018 00:21:43 
Elegancko. Wygrał zawodnik myślący.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-02-2018 00:22:16 
No i pięknie.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:22:25 
Brawo, obylo sie bez walkow. Eubank Jr ma jeszcze mniejszy mozg od Wildera.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 18-02-2018 00:22:30 
Świetna walka. Groves lepszy, ale Eubank Jr nie przyniósł wstydu. Zadecydowało doświadczenie, taktyka.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:22:59 
Autor komentarza: puncher48
Data: 18-02-2018 00:21:33
Młody ma mistrzowski pijar ale niestety również udowodnił, że jednak brakuję mu sporo do ojca,wszystkie

najważniejsze walki przegrywa, w dodatku jest waciany i na dzisiejszy pojedynek

założył betonowe buciki, które go ewidentnie blokowały, Groves natomiast, pomimo wcześniejszych łomotów

z rąk Frocha, złapał drugi oddech i odbudował swoją karierę, gratulacje dla "Świętego"

naprawdę zasłużył na wygraną.
Wypiję za to :) .
ps.Dzordzu chyba bark wybity
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-02-2018 00:23:00 
zasłużenie..
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 18-02-2018 00:23:10 
Teraz Jubank głupi... Jak można nie widzieć balonika, który wyszedł do starego wyjadacza i się ośmieszył...
 Autor komentarza: matd
Data: 18-02-2018 00:23:18 
Brawo! Zasluzenie! Eubank mnie zrobil w ch*ja bo ja go mialem za zawodnika kompletnego,a on jest gorszy i glupszy technicznie od Wildera... Refleks,szybkosc i ostrawy cios, i to wszystko..No i permanentne faule..Gearge go zgwalcil boksersko.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:23:37 
Myślałem, że bedzie wałek...:-)
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:23:43 
Sauerland znów odpierdala "taniec twarzy".
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:24:00 
Co tu dużo pisać
Eubank nie jest zbyt inteligentny ringowo
Zasłużona wygrana Dżordiego
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:24:09 
mistrz 2 planu nacpany promotorek :)
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-02-2018 00:25:08 
matd

Nie ty jeden. Gość wypada świetnie na tle średniaków, ale gdy napotyka na swojej drodze talent bokserski, to okazuje się, że wracają jego przyzwyczajenia z czasów walk jutubowych.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:25:13 
Groves ma spore szanse wygrania calego turnieju. Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:25:21 
Kalle jakie miny "szczela"...:-D
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:26:00 
Moim zdanie jest na jakiś ciężkich psychotropach.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 18-02-2018 00:26:11 
Trochę jestem zaskoczony przebiegiem walki, ale werdykt sprawiedliwy.
U mnie 8:4 w rundach .
Groves świetna taktyka i szybkość.Eubank zbyt jednostronny.
Generalnie walka bardzo dobrz.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:26:14 
fajna tA malutka hosstesa :)
 Autor komentarza: Veyron
Data: 18-02-2018 00:26:16 
brawa dla Pana Jerzego. całe szczęscie obyło się bez wałku. Dzunior jednak mocno ograniczony technicznie. brak mózgu. Za dużo kozaczenia i gry. Ciekaw jestem, czy zmieni swoje podejscie po tej walce. Stary zreszta nie lepszy.. ego jak Chiny.. i to sie przeklada na mlodego
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:26:50 
Panoowie w takim turnieju walek to bylby samoboj:) Kibicowalem Eubankowi ale Groves swietnie sie bronil a Chris 0 pomyslu ale ze lubie naparzanki to jestem zadowolony:)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:27:24 
Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:26:14
fajna tA malutka hosstesa :)

Też mi jakoś tak od chyba początku turnieju podpasowała :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:27:37 
prince hamed moglby chyba spokojnie przyjac teraz walke z adamkiem na pbn na zakonczenie :)
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:27:43 
" tA malutka" najładniejsza, ale najniższa...:-(
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:28:12 
Prince się rozpasł...
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:28:25 
Ojciec Eubanka pierdolony atencjusz. Byle jak najbliżej kamery. Co za ćwok.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-02-2018 00:29:06 
Autor komentarza: MrAdamData: 18-02-2018 00:19:31
Eubank jest głupi jak but, 12 rund robic cos co nie przynosi efektu ... zwykly leszcz

"Głupotą jest robić ciągle tak samo i oczekiwać różnych rezultatów"

Albert Einstein

I tą sentencje junior sobie powinien powiesić nad łóżkiem.

Dzisiejsza walka oddzieliła chłopców od mężczyzn

czapki z głów przed Grovesem.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:29:15 
Ale w sumie walka fajna, na pewno nie nudna!
 Autor komentarza: matd
Data: 18-02-2018 00:29:20 
Sauerland ma jakas silną nerwice i leci na psychotropach jakichs..Niewierze,zeby ciagle byl AŻ TAK nafurany pod sufit..Kumam raz,dwa,ale nie tak na okraglo..I tak,ze chlop wychdzi z tym do ludzi. Wyglada jak na jakims kwasie.
 Autor komentarza: magic19
Data: 18-02-2018 00:29:27 
No nic nie widzialem walki ale slysze i czytam ze dzordz wygral no i gra gitara tylko tez czytam na tt ze wyskoczyl bark i sie przemiescil takze zastanawiam sie co z finalem? :) bo to raczej w tydz sienie naprostuje takiej kontuzji
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:31:38 
Autor komentarza: magic19Data: 18-02-2018 00:29:27
No nic nie widzialem walki ale slysze i czytam ze dzordz wygral no i gra gitara tylko tez czytam na tt ze wyskoczyl bark i sie przemiescil takze zastanawiam sie co z finalem? :) bo to raczej w tydz sienie naprostuje takiej kontuzji

lipa :)
kasa jest taka sama w tej wadze co w wyzeszj wadze w tym turnieju wie ktos ??
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-02-2018 00:31:51 
Autor komentarza: magic19Data: 18-02-2018 00:29:27
No nic nie widzialem walki ale slysze i czytam ze dzordz wygral no i gra gitara tylko tez czytam na tt ze wyskoczyl bark i sie przemiescil takze zastanawiam sie co z finalem? :) bo to raczej w tydz sienie naprostuje takiej kontuzj

Surogata wystawi do walki finałowej-swoją młodszą lepszą wersje.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:31:55 
Koorva to ten chudy Prince Hamed co saltem do ringu wchodził O.o
Ja pierrrrrrdole :)
Ale się roztył, wygląda jak sprzedawca kebabów teraz
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:32:48 
@matd

Nie ma co sie śmiać, być może to jakaś choroba i dlatego takie "ciuki wali"....
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:33:20 
Ojciec ,jak mnie pamięć nie myli to u nich kasa deczko niższa niż w cruiser.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:33:27 
Ojciec

Podobno te same sumy przynajmniej tak gadane bylo na poczatku
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:34:19 
O czyli jednak mnie myli :)
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-02-2018 00:34:21 
@Kilisonel

Tak, to on, ale wiek robi swoje, nie ma co się dziwić, jeden zgrubnie, drugi nie, takie życie....
 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:35:20 
Tak czy siak, niech Eubank nawet nie myśli o walce z GGG. No chyba, że tylko dla kasy.
 Autor komentarza: MicCal
Data: 18-02-2018 00:35:21 
Junior to chyba pomylił ring z tym garażem, co to się w nim za dzieciaka naparzał. Masakra, praktycznie zero dystansu, wyglądał jakby chciał Grovesa głową z ringu wypchnąć. W ogóle sam sobie pod górkę robił, zamiast próbować walczyć w półdystansie i ładować te swoje podbródki podchodził za blisko i machał łapami na oślep, bez sensu. Przy tym ze dwa razy powinien być liczony. Choć trzeba mu oddać, że strachu rzeczywiście nie zna i jest bardzo silny fizycznie, Groves za cholerę nie mógł go w klinczu utrzymać.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:35:49 
Autor komentarza: Mieciu1Data: 18-02-2018 00:33:20
Ojciec ,jak mnie pamięć nie myli to u nich kasa deczko niższa niż w cruiser.

Autor komentarza: EmperrorData: 18-02-2018 00:33:27
Ojcie
Podobno te same sumy przynajmniej tak gadane bylo na poczatku:):)
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:36:59 
Mieciu

100 % pewnosci nie mam ale tak cos kojarze
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:37:38 
Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:35:49
Autor komentarza: Mieciu1Data: 18-02-2018 00:33:20
Ojciec ,jak mnie pamięć nie myli to u nich kasa deczko niższa niż w cruiser.

Autor komentarza: EmperrorData: 18-02-2018 00:33:27
Ojcie
Podobno te same sumy przynajmniej tak gadane bylo na poczatku:):)

Łehehehe
Jedno mi się jednak wryło -4mln i 400tys. :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:38:59 
OJCIEC SIE PYTA GDZIE JEST KU...SPRAWIEDLIWOSC ZE TE MUDZINY MAJA TAKIE ZEBY :):??? a wiekszosc biolych maja zeby jak po pirtaci po szkorbucie , przy takich nawet mudzinach z afrykanskiego pierdziszewa :) i gzie jest sprawiedliwosc :)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:40:48 
Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:36:59
Mieciu

100 % pewnosci nie mam ale tak cos kojarze
Jak by nie było to i tak konkluzja taka że organizatorom skrzynka browara się należy :) (obojętnie czy jest jakieś głębsze meritum tego przedsięwzięcia czy nie :) ).
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:40:59 
Na konkurencyjnym portalu przed walką ktoś tam piał z zachwytu że 600 zł na Eubanga Juniora postawił
Dla jednego dużo, dla drugiego mało, ja bym tam się wkurzył :)
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-02-2018 00:41:06 
Sorry ale Golovkin byl zabil Eubanka Jr. Praca nog, ciecie ringu. Rozbilby go lewym prostym, przyjalby te cepy bez gardy z usmiechem na twarzy a potem go znokautowal :)

Eubank Jr to wariat wiec zawsze grozny, ale czlapie jakby wazyl 100 kg. Zero pracy nog. Kazdy dobrze poruszajacy sie bokser robi go jak dzieciaka. Saunders w formie z ostatniej walki ogralby go na punkty tak samo jak Groves. Jacobs to samo - punktuje go na dystans.

 Autor komentarza: Grande
Data: 18-02-2018 00:41:54 
Przemek Garczarczyk dobrze typował na vlogu.
 Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:42:41 
Mieciu

Ten turniej jest swietny jestem nim zachwycony i mam gdzies kto za to placi:)
 Autor komentarza: gluton
Data: 18-02-2018 00:42:56 
Groves dał wspaniała walkę! Taktyka, kontrola, dobre dystansowanie.
Widac bylo brak doświadczenia u Juniora.Dobra walka. Zdecydowanie dla Grovesa.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:43:35 
kto zna bardzo dobrze angielski niech slucha bo mowia o kontuzji
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 18-02-2018 00:47:15 
Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:38:59

OJCIEC SIE PYTA GDZIE JEST KU...SPRAWIEDLIWOSC ZE TE MUDZINY MAJA TAKIE ZEBY :):??? a wiekszosc biolych maja zeby jak po pirtaci po szkorbucie , przy takich nawet mudzinach z afrykanskiego pierdziszewa :) i gzie jest sprawiedliwosc :)


No właśnie gdzie jest hehe ja już wymieniam 3 sztuczną górną półkę u protetyka a mam 35 lat :D
Włosy mam, szczupły jestem no ale w zęby mi nie poszło...
Inna też sprawa ze za dzieciaka się dużo tłukłem na mojej kochanej Prażce :P

Walka była bez desek ale i tak fajna Eubank ma potencjał ale nie może się podpalać i musi zacząć myśleć, Bo Dżordż go zabrał zwyczajnie do szkoły
Dobranoc wszystkim
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 00:47:24 
Autor komentarza: Emperror
Data: 18-02-2018 00:42:41
Mieciu

Ten turniej jest swietny jestem nim zachwycony i mam gdzies kto za to placi:)

No ja też cieszę się jak małe dziecko :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:50:08 
Autor komentarza: KilisonelData: 18-02-2018 00:47:15
Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 00:38:59

OJCIEC SIE PYTA GDZIE JEST KU...SPRAWIEDLIWOSC ZE TE MUDZINY MAJA TAKIE ZEBY :):??? a wiekszosc biolych maja zeby jak po pirtaci po szkorbucie , przy takich nawet mudzinach z afrykanskiego pierdziszewa :) i gzie jest sprawiedliwosc :)


No właśnie gdzie jest hehe ja już wymieniam 3 sztuczną górną półkę u protetyka a mam 35 lat :D
Włosy mam, szczupły jestem no ale w zęby mi nie poszło...:):) TO akurat ojciec jeszcze zeby ma ale przy nawet starym eubanku to lipne :)(:) ale przeciwnie jak u ciebie wlosow u ojca nie za bardzo obrodzily :)
 Autor komentarza: magic19
Data: 18-02-2018 01:05:55 
Ojciec
Bozia tez cos bialego chciala dac muzinom i przesadzila z tym bialym jesli chodzi o zeby :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 01:10:02 
Autor komentarza: magic19Data: 18-02-2018 01:05:55
Ojciec
Bozia tez cos bialego chciala dac muzinom i przesadzila z tym bialym jesli chodzi o zeby :)

:)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 18-02-2018 01:14:18 
Ja już lecę.
Dziękuję za kolejne wspólnie przeżyte pojedynki.
Prawdopodobnie do za tydzień :) .
Trzymajcie się.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 01:15:55 
Autor komentarza: Mieciu1Data: 18-02-2018 01:14:18
Ja już lecę.
Dziękuję za kolejne wspólnie przeżyte pojedynki.
Prawdopodobnie do za tydzień :) .
Trzymajcie się.

narka
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 04:47:53 
devon alexander i victor ortiz ----- REMIS :)

walka fajna
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 05:20:45 
jedna gala z devon alexander i victor ortiz

druga dany garcia - brandon rios


A TU KUZWA NIKOGO wstyd kibice boksu zeby tylko byl ojciec polowiczny kibic bo druga polowa ojca lubi mma :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 05:35:49 
fajna walka teraz leci rewanz , benavidez -gavril ( walczyli chyba w e wrzesniu i wygral benavidez wtedy , w tej walce narazie tez lepszy benavidez moze nawet tym razem przed czesem skonczy
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 06:54:28 
garcia rios dobre mordobicie leci :) garcia niby faworytem mial byc a tu rios daje rade :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 07:10:16 
ale trafil garcia riosa :)jednym strzalem, rios lewy prosty a garcia w odpowiedzi prawy i koniec w 9 rundzie ale wojna byla :)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 18-02-2018 07:13:52 
kto nie doniesie zwolnienia to moze sie pozegnac z kontem na orgu :)za nieobecnosci :) dwie fajne gale a tu nima nikogo , co z tym orgiem =wstyd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.