PACQUIAO vs ALVARADO 14 KWIETNIA W LAS VEGAS

Marcin Olkiewicz, Boxingnews 24

2018-02-15

Ostatecznie w hali Mandalay Bay Event Centre w Las Vegas dojdzie do zapowiadanego od dłuższego czasu pojedynku Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) z Mikiem Alvarado (38-4, 26 KO). Wszystko oficjalnie potwierdził promotor Filipińczyka, Bob Arum.

Początkowo kwietniowa gala grupy Top Rank miała się odbyć w nowojorskiej Madison Square Garden, jednak na ostatniej prostej organizatorzy zdecydowali przenieść ją do Las Vegas.

- Mandalay Bay to świetna arena i cieszymy się, że możemy zorganizować tę galę właśnie w tym miejscu. W Nowym Jorku odbywa się wiele gal boksu, dlatego największy sens miało przeniesienie walki do Vegas - powiedział Arum.

Głównym daniem zaplanowanej na połowę kwietnia imprezy będzie starcie o mistrzowski pas federacji WBO w wadze półśredniej pomiędzy Jeffem Hornem (18-0-1, 12 KO) a Terencem Crawfordem (32-0, 23 KO). Poza tym kibice zobaczą również pojedynek o tytuł WBO w super kogiuciej Jessiego Magdaleno (25-0, 18 KO) z Isaacem Dogbe (18-0, 12 KO). Za oceanem wszystkie starcia w systemie PPV pokaże telewizja ESPN.