BODZIOCH I STAWIREJ RYWALIZUJĄ O NUMER JEDEN W KADRZE U-22

Łukasz Furman, Informacja własna

2018-02-13

Już 2 marca międzypaństwowy mecz w Gołębiewie Średnim z reprezentacją Litwy. Ale w wadze super ciężkiej naprzeciw siebie staną dwaj Polacy. A ich walka wcale nie będzie miała charakteru towarzyskiego.

To nie jest oficjalnie potwierdzone, lecz wygląda na to, że selekcjoner Karol Chabros właśnie na podstawie tego pojedynku wyśle na Mistrzostwa Europy do lat dwudziestu dwóch jednego z tych zawodników. A o kogo chodzi?

W tym roku w zawodach u-22 mamy kłopot bogactwa w limicie +91 kilogramów. Bo zarówno Kamil Bodzioch, jak i Aleksander Stawirej, mogą pokusić się o zdobycie medalu. Tylko na kogo postawić? Obaj mają skrzyżować rękawice w ramach meczu z Litwą. Zresztą obaj walczyli już z sobą w zeszłym roku w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Seniorów. Wszystko oczywiście zarejestrowała kamera BOKSER.ORG. Jeśli więc nie macie jeszcze swojego faworyta, przypominamy Wam ich zeszłoroczny pojedynek.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy u-22 nasz kraj reprezentował Bodzioch, dochodząc do fazy ćwierćfinałowej.