RANKING WBO: BEZ WIĘKSZYCH ZMIAN, NADAL CZWÓRKA POLAKÓW

Federacja World Boxing Organization opublikowała pierwszy w tym roku ranking. Nasi pięściarze nie zanotowali większych zmian.

W wadze ciężkiej nie mamy żadnego przedstawiciela, za to w junior ciężkiej jest ich dwóch. Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO) jest trzeci, natomiast Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) siódmy. Dla obu to spadek o jedno oczko.

W dywizji półciężkiej Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) pozostawił już pas młodzieżowy tej organizacji, lecz zachował dwunastą pozycję.

Ostatnim naszym przedstawicielem jest szósty w kategorii średniej Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO), ale przecież ten boksuje już od dłuższego czasu w niższym limicie - wadze junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sekundant
Data: 25-01-2018 18:25:48 
Zdjęcie na stronie głównej - chłopaki jak dwie krople wody :)
 Autor komentarza: lewis
Data: 25-01-2018 20:09:21 
A gdzie faking dałn??
Miszcz fejsa i ojciec psow?
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 25-01-2018 21:51:40 
lewis akurat Szpilka swoje ostatnie walki przegonił większość ciężkich o wiele lat do przodu . Jedynie Adamek walczył z czołówką na świecie ....
Jak jesteś hipokrytą i nie widzisz , że THE PIN przegrywał w USA a nie kolejnej gali polsatu to nie zroumiesz.
Arturowi należy się szacunek za to że próbwal a nie za to że przegral :) .

Chce jeszcze dodać że Głowacki ma talent to jedno ... a drugie ... że te statystyki można śmialo wymnożyc przez dwa albo trzy oczka do przodu ... Jakby tak poszukać w USA , Rosji czy Meksyku pięściarzy w tej kategorii to już trzeba byłoby przesunąć pozycje na parenaste miejsce . Mam nadzieję że Głowacki udowodni jeszcze nie raz swoją wartość .
Nie dajcie sobie wmawiać że walki polskich pięściarzy z czołówką idą w parze z umiejętnościami .
Glowackiemu udało się zdobyć mistrzostwo świata i za to należą mu się dolary ... :) ale prawda jest taka że na jego miejsce jest dosyć dużo kandydatów na świecie :).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.