Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-23

 
IBF: TERAZ OCAMPO DLA SPENCE JR

Errol Spence Jr (23-0, 20 KO) po efektownym zwycięstwie nad Lamontem Petersonem ostrzył sobie zęby na unifikacyjny bój z którymś z pozostałych czempionów limitu 147 funtów. Tymczasem federacja IBF właśnie nakazała mu bój z obowiązkowym pretendentem.


MALIGNAGGI: JAK DOBRY JEST ORTIZ BEZ DOPINGU?

Wygląda na to, że 3 marca w Nowym Jorku w końcu dojdzie do wyczekiwanej potyczki Deontay'a Wildera (39-0, 38 KO) z Luisem Ortizem (28-0, 24 KO). Poproszony o komentarz na ten temat został były dwukrotny mistrz świata, a obecnie ekspert telewizji Showtime Paul Malignaggi (36-8, 7 KO). Co myśli o tej potyczce "Magic Man"?


SULĘCKI O WYGRANYM PRZETARGU PRZEZ KINGA: NO COMMENT

- Dwóch moich promotorów nie przebiło oferty kulawego Kinga - komentuje przegrany przetarg na swoją eliminacyjną walkę z Vanesem Martirosyanem (36-3-1, 21 KO) numer jeden rankingu WBC wagi junior średniej Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO). Kilka dni temu odbyło się spotkanie przetargowe dotyczące tego pojedynku. Grupa Don King Production wygrała przetarg z obozem Polaka o około 20 tysięcy dolarów - o czym Andrzej Wasilewski wspominał w rozmowie z portalem Boxing.pl