BRYTYJSKI HIT WAGI PIÓRKOWEJ - 19 MAJA SELBY vs WARRINGTON

19 maja w Leeds dojdzie do walki o pas mistrza świata federacji IBF w wadze piórkowej pomiędzy obrońcą tytułu Lee Selbym (26-1, 9 KO) a Joshem Warringtonem (26-0, 6 KO). Wszystko oficjalnie potwierdził promotor imprezy, Frank Warren.

Obaj pięściarze od dłuższego czasu wymieniają się w mediach "uprzejmościami". Początkowo ich starcie było planowane już na 2016 rok, ale wówczas Selby się z niego wycofał. Teraz jednak w końcu nadejdzie okazja do wyjaśnienia wszelkich nieporozumień w ringu.

- On zrobił wszystko to, czego od niego oczekiwaliśmy. Pozbierał wakujące po mnie pasy, pokonał kilku pięściarzy, których i ja wcześniej odprawiłem z kwitkiem. Dlatego też uważam, że w końcu zasłużył na swoją szansę - powiedział Selby.

- Wygrywając tę walkę nie tylko zdobędę tytuł mistrza świata, ale i udowodnię, że jestem najlepszym pięściarzem wagi piórkowej w Wielkiej Brytanii. Damy kibicom świetny pojedynek. On ma ma wiele słabych punktów, które zamierzam wykorzystać. Leeds stanowczo zbyt długo czeka już na kolejnego czempiona -  odparł Warrington.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.