Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-18

 


SAUNDERS BRONI PASA WBO W POŁOWIE KWIETNIA

Billy Joe Saunders (26-0, 12 KO) ogrywając pod koniec zeszłego roku do jednej bramki Davida Lemeiux wyrobił sobie nazwisko również za oceanem. Na walki z Gołowkinem, Canelo czy Jacobsem musi jeszcze poczekać, więc dla podtrzymania aktywności powróci starciem z kimś z mniejszym nazwiskiem.MURRAY CHĘTNY NA WALKĘ Z SAUNDERSEM

Już rano informowaliśmy Was o tym, że Billy Joe Saunders (26-0, 12 KO) do kolejnej obrony tytułu mistrza świata wagi średniej federacji WBO podejdzie 14 kwietnia w Londynie. Niemal natychmiast na ochotnika zgłosił się inny popularny Brytyjczyk, odważny i waleczny Martin Murray (36-4-1, 17 KO).


BROWNE: NAJPIERW ZNOKAUTUJĘ WHYTE'A, A POTEM ZABIORĘ SIĘ ZA WILDERA

- Wierzę, że biję mocniej i jestem silniejszy fizycznie, ale już całą pewnością mam od niego większe serducho do walki - mówi Lucas Browne (25-0, 22 KO), który 24 marca w Londynie skrzyżuje rękawice z Dillianem Whyte'em (22-1, 16 KO). To nie jest oficjalny eliminator, ale lepszy z tej dwójki niemal na pewno zagwarantuje sobie pojedynek o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.


TYSON FURY GOTÓW POSPAROWAĆ Z PARKEREM PRZED JEGO WALKĄ Z JOSHUĄ

Kilka dni temu Joseph Parker (24-0, 18 KO) zdradził, że być może Tyson Fury (25-0, 18 KO) wyprowadzi go do ringu, gdy przyjdzie mu się zmierzyć z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO). Pojedynek unifikujący pasy WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej odbędzie się 31 marca w Cardiff. Teraz sam Fury poinformował, że jest gotów pełnić rolę sparingpartnera Nowozelandczyka i pomóc mu w przygotowaniach do tego pojedynku.