MIKEY GARCIA MUSI POCZEKAĆ TROCHĘ DŁUŻEJ - LIPINIEC KONTUZJOWANY

Siergiej Lipiniec (13-0, 10 KO) - mistrz świata federacji IBF kategorii junior półśredniej, nabawił się kontuzji i był zmuszony odwołać znakomicie zapowiadającą się walkę z Miguelem Angelem Garcią (37-0, 30 KO).

Mikey zdobywał tytuły w wadze piórkowej, super piórkowej, a obecnie zasiada na tronie WBC w lekkiej. Ewentualna wygrana nad Rosjaninem miała mu dać wejście do elitarnego grona zawodników, którzy zdobywali pasy w aż czterech różnych limitach. Będzie musiał poczekać trochę dłużej.

Lipiniec nabawił się kontuzji ręki i na pewno nie będzie gotowy na 10 lutego. Bo właśnie na ten dzień zaplanowano ich potyczkę. - Wszystko musimy przełożyć o kilka tygodni - przyznaje promotor Richard Schaefer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-01-2018 22:08:47 
Łomaczenko vs Garcia, ten pojedynek spędza mi sen z powiek, tylko wpierw, dobry obóz nabijania masy dla

Ukraińca, oraz aklimatyzacja wagowa, a następnie, to co fani szermierki na pięści lubią najbardziej,

hitowe starcie dwóch świetnych pięściarzy.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-01-2018 23:14:13 
Autor komentarza: puncher48
w pelnie sie zgadzam, niech Garcia obije tego Lipica (tu niemal pewniak), pozniej na lato Linaresa, a nastepnie starcie z Lomaczenko (waga obojetna - roznice sa tak male, ze jeden moze zejsc w dol jak i drugi isc w gore, no i wczesniej oczywiscie zeby Loma tez stoczyl jakies 1-2 pojedynki). Walka bylaby przednia, moim faworytem jednak Mikey, ale nie mialbym tez nic przeciwko gdyby Wasyl wygral taka potyczke
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.