PATRYK SZYMAŃSKI JUŻ Z NOWYM TRENEREM

Redakcja, Informacja własna

2018-01-17

Ismael Salas to jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. W przeszłości trenował takich pięściarzy jak Rigondeaux, Green, Gamboa czy Haye, teraz pomoże rozwinąć się Patrykowi Szymańskiemu (18-0, 9 KO).

Pięściarz z Konina uważany był za jeden z największych talentów na naszym podwórku, co potwierdziła ważna wygrana nad Wilky Campfortem półtora roku temu. Kolejne dwa starty dały dwie następne wygrane, jednak zarówno z Villalobos, jak i Jackiewiczem, Patryk nieco zawiódł. Pora więc na zmiany.

Polski pięściarz kategorii junior średniej powróci do gry 17 marca podczas gali RCP 1 w Poznaniu. Polak udał się już za ocean, gdzie pracuje ze znanym szkoleniowcem. - Intensywne treningi i pełen profesjonalizm. Każdy detal jest tu dopracowany - relacjonuje Szymańki. A kogo jeszcze zobaczymy w Poznaniu?

MACIEC DO SZYMAŃSKIEGO: WYJDŹ ZE MNĄ NA PBN, A PÓŹNIEJ GADAJ >>>

Między linami pokaże się między innymi Kamil Gardzielik (6-0, 2 KO), a Aleksander Strecki (4-1, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Ilją Charlamau (8-2, 5 KO). Zadebiutują również dwie panie - Dorota Norek oraz Ewelina Pękalska. Obie w wadze koguciej.