PATRYK SZYMAŃSKI JUŻ Z NOWYM TRENEREM

Ismael Salas to jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. W przeszłości trenował takich pięściarzy jak Rigondeaux, Green, Gamboa czy Haye, teraz pomoże rozwinąć się Patrykowi Szymańskiemu (18-0, 9 KO).

Pięściarz z Konina uważany był za jeden z największych talentów na naszym podwórku, co potwierdziła ważna wygrana nad Wilky Campfortem półtora roku temu. Kolejne dwa starty dały dwie następne wygrane, jednak zarówno z Villalobos, jak i Jackiewiczem, Patryk nieco zawiódł. Pora więc na zmiany.

Polski pięściarz kategorii junior średniej powróci do gry 17 marca podczas gali RCP 1 w Poznaniu. Polak udał się już za ocean, gdzie pracuje ze znanym szkoleniowcem. - Intensywne treningi i pełen profesjonalizm. Każdy detal jest tu dopracowany - relacjonuje Szymańki. A kogo jeszcze zobaczymy w Poznaniu?

MACIEC DO SZYMAŃSKIEGO: WYJDŹ ZE MNĄ NA PBN, A PÓŹNIEJ GADAJ >>>

Między linami pokaże się między innymi Kamil Gardzielik (6-0, 2 KO), a Aleksander Strecki (4-1, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Ilją Charlamau (8-2, 5 KO). Zadebiutują również dwie panie - Dorota Norek oraz Ewelina Pękalska. Obie w wadze koguciej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 17-01-2018 17:37:24 
Przegral z Villalobosem, plywal z 40 letnim wacianym Jackiewiczem. Czolowka go zabije. Autor komentarza: lewis
Data: 17-01-2018 17:44:25 
Z niego nic nie bedzie,,,byc moz eto wynika z braku tatuazy??
 Autor komentarza: samqualis
Data: 17-01-2018 17:46:35 
KnockinOnHeavensDoor

Joshua był nokautowany w kasku a jest mistrzem świata
więc co z tego, ze "pływał" ?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-01-2018 17:57:27 
Szymański jak poprawi obronę, to może coś z niego jeszcze będzie. Młody jest, to jego wielki atut. Niestety od jakiegoś czasu jego walki to "męczarnie" i kontrowersje
 Autor komentarza: wasiel
Data: 17-01-2018 20:31:36 
To prawda, może coś z niego jeszcze będzie??
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-01-2018 22:12:43 
kasy w niego wladowano (nie wiem kto i ile ale od dluzszego czasu siedzi w usa i trenuje niby na wysokim poziomie) a efektow nie widac, moze jest przecietny - nie ma talentu na tyle na ile go oceniano- moze ma zbyt wygórowane ego - sam twierdzi ze jest kozak itd. Nie wiem, dla mnie jako bokser jest silnie nijaki i watpie w sukcesy tego zawodnika, chcialbym sie mylic i oczywiscie zycze jak najlepiej. Wszystko jednak wskazuje ze obije jeszcze kilku bumów, dostanie solidnego goscia (Villalobosa nawet takim bym nie nazwal) i dostanie KO - "wypadek przy pracy", pozniej znowu paru bumow, znowu powtorka itd. Gosc po prostu wyzej sra niz dupe ma i raczej (?) pewnego poziomu nie przeskoczy.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-01-2018 10:38:05 
MLJ
dokładnie jest młody a przy takim trenerze to faktycznie duży atut i rzeczywiście byli mistrzowie, którzy w swojej karierze mieli walki w których pływali i to niekoniecznie u schyłku kariery. Kliczko na swój sposób jest bardzo odporny bo mimo nokautów i pływania, których doświadczył w alce AJ-em mimo swoich lat na karku zaprezentował się znakomicie - na niejednym taka przeszłość doprowadziłaby do przedwczesnego zakończeniem kariery. Po prostu zaczął walczyć bardzo ostrożnie w stylu, który wszyscy znamy i za którym wielu nie tęskni ale mistrzem był prawdziwym. Szymański przy swojej młodości może mieć w Salasie takiego trenera jak Kliczko miał w Stewardzie. Malkontenctwo niektórych to po prostu objaw u ludzi, którzy mając nawet talent i możliwości nigdy nie osiągnęliby mistrzostwa w żadnej dziedzinie - po prostu z takim podejściem do niczego znaczącego nikt nie dojdzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.