WHYTE: BROWNE NAZWAŁ MNIE ORANGUTANEM, ZAPŁACI ZA TO

Dillian Whyte (22-1, 16 KO) zapowiedział, że ukarze Lucasa Browne'a (25-0, 22 KO) za jego obraźliwe wypowiedzi. Anglik i Australijczyk skrzyżują rękawice 24 marca w Londynie.

- Nazwał mnie na Twitterze orangutanem, zapłaci za to. Nie zamierzam się uciekać do rasizmu, ale jeśli on chce tak postępować, to potraktuję go w odpowiedni sposób. Jak ktoś jest kanalią, to tak też zostanie przeze mnie potraktowany - stwierdził Whyte.

- Browne to łobuz. Przez całe życie pokazuję takim gościom ich miejsce. Już po jego sposobie zachowania i mówienia widać, że jest łobuzem. Spodziewam się, że taki będzie w ringu. Łobuz zna tylko jeden sposób postępowania, ale czasami spotyka na swojej drodze kogoś, kto nie daje się zastraszyć. Browne zostanie uśpiony - dodał.

Whyte ma nadzieję, że zwycięstwo w tej walce przybliży go do pojedynku o pas WBC z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO). Na celowniku ma też m.in. Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) i jego młodszego kuzyna.

- Tyson i Hughie Fury zaliczają się do najlepszych zawodników wagi ciężkiej w tym kraju, jasne zatem, że interesują mnie takie walki. Jestem gotowy na każdego, uwielbiam dawać fanom coś, o czym będę długo mówić. Jeśli pieniądze będą dobre, a walki te poprawią moją pozycję w rankingach, to mogę z nimi walczyć - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-01-2018 12:23:35 
Marzec w cięzkiej wygląda fenomenalnie. Oby wszystko wypaliło.
Stawiam na Whyte'a na pełnym dystansie po ringowej wojence, nokdaunach i kontrowersjach punktowych..
 Autor komentarza: Coleman89
Data: 14-01-2018 12:26:57 
Browne wygra przez ko,Whyte to dobrze promowany przecietniak,nic szczególnego,złożony jak scyzoryk przez AJa i moim zdaniem przegrany w walce z rozbitym past prime chisora. Parker by go zjadł,juz nie mowiac o Wilderze. Gruby Furry go robi na pkt,z młodym cyganem moze dac rade. Ja bym go z chęcią zobaczył z Kownackim albo z Adamkiem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-01-2018 12:31:15 
Bardzo ciekawe zestawienie, dwóch solidnych bijoków, liczę na mordobicie a'la Whyte vs Chisora

faworyta nie ma, zdarzyć może się wszystko, innymi słowy "Let's get ready to rumble"
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 14-01-2018 13:18:21 
Jak Browne wygra to będzie dobrym łupem dla AJ czyli kolejny przeciwnik z magicznym zerem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.