POWRÓT SMITHA JR WSTĘPNIE SZYKOWANY NA MAJ

Joe Smith Jr (23-2, 19 KO) w połowie lipca przegrał z Sullivanem Barrerą, ale przede wszystkim nabawił się poważnej kontuzji. Niemal całą walkę boksował ze złamaną szczęką. Na szczęście problemy ma już za sobą i szykuje się powoli do powrotu.

Po fantastycznym roku 2016, w którym mało dotąd znany pięściarz z Long Island zanotował trzy wygrane przed czasem, w tym z Fonfarą i Hopkinsem, zeszły sezon był już znacznie mniej udany. Jeden występ, porażka, a przede wszystkim bolesna kontuzja. Mocno bijący Amerykanin ma wrócić do gry w maju.

- Poza operacją złamanej szczęki doszedł jeszcze problem z zębem mądrości. Wygląda na to, że Joe będzie gotowy wyjść do ringu w maju. Przed kolejnymi wielkimi wyzwaniami, być może najpierw stoczy nieco łatwiejszą walkę - mówi Joe DeGuardia, promotor Smitha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-01-2018 19:14:39 
Dobry solidny gracz wagi półciężkiej, ze sporym serduchem i potrafiący zagrać na nosie najlepszym

niemniej pewnego poziomu nie przeskoczy i przy obecnej obsadzie tej kategorii

rola gatekeepera, to są jego Himalaje.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 13-01-2018 21:19:54 
ciezko mu bedzie o dobre walki. mimo, ze jest surowy to jednak twardy i silny wiec stanowi zagrozenie (nawet dla topu). Prospekci, tez nie beda ryzywkowali - no chyba ze tacy ktorzy nie maja innych mozliwosci dobicia sie o walki o wieksza stawke. Czasami niewatpliwe atuty staja sie zmora zawodnika i tak moze byc w tym przypadku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.