Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-11

 
MARTIROSYAN DOMAGA SIĘ WALKI Z SULĘCKIM W POLSCE

Od kilku dni na jednym z portali społecznościowych wrze pomiędzy naszym Maciejem Sulęckim (26-0, 10 KO) a Vanesem Martirosyanem (36-3-1, 21 KO). Przypomnijmy, że obaj pięściarze zostali wyznaczeni przez federację WBC do stoczenia finałowego eliminatora do starcia o mistrzowski pas tejże organizacji z Jermellem Charlo.
BARDZO CIEKAWIE W LONDYNIE 24 MARCA - WOJNA WHYTE vs BROWNE

Dillian Whyte (22-1, 16 KO) teoretycznie jest już bardzo blisko walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, ale mistrzowie w najbliższych miesiącach mają swoje plany i na szansę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ale żeby dobrze zarobić, to i rywal musi być wysokiej klasy. Anglik zaryzykuje więc sporo, gdy 24 marca wyjdzie do ringu w O2 Arena w Londynie.
ROCZNICA WALKI MERCER vs DAMIANI

Dwadzieścia siedem lat temu - dokładnie 11 stycznia 1991 roku, pierwszy w historii mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO stracił swój pas. Nastąpiła zmiana na tronie World Boxing Organization. Właśnie tego dnia spotkało się dwóch niepokonanych pięściarzy ze sporym doświadczeniem wyniesionym z ringów olimpijskich.

AUSTIN TROUT ZABOKSUJE JUŻ W LUTYM

Austin Trout (30-4, 17 KO) w dwóch ostatnich walkach atakował pasy mistrza świata wagi junior średniej. Boksował jednak bardzo rzadko i właśnie na ringową rdzę zrzucał porażki z Charlo i Hurdem. Ale tym razem nie będzie długich przerw i odpoczynku.