MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W ZGORZELCU ORAZ KOLEJNYCH PLANACH

Już 24 lutego gala "Podwójne Uderzenie" w Zgorzelcu. Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej porozmawialiśmy z promotorem tej imprezy, Mariuszem Grabowskim. Szef stajni Tymex Boxing Promotion opowiedział również o kolejnych planach, bo jeszcze w pierwszym półroczu szykują się niespodzianki dla kibiców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 10-01-2018 17:20:44 
W pierwszym momencie ucieszyłem się że koło mnie odbędzie się gala. Myślę sobie, jaka by kicha nie była to trzeba się pojawić a tu ZONK... toż to nawet nie jest kicha. To się ma nazywać GALA, czym do ludzi Panie Grabowski ? Podpromowaliście tego Wrzesińskiego ale nie na tyle żeby był w walce wieczoru. Zresztą wasza gwiazda ostatniej walki nie wygrała.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 10-01-2018 19:49:52 
Aby organizować galę boksu trzeba mieć kasę a bez kasy to w ping-ponga na mchu.
 Autor komentarza: magic19
Data: 10-01-2018 22:40:21 
Jestem ciekaw ile jest prawdy w tym ,że jak zawodnik zawalczy na narodowym u najmana to będzie miał zakaz dożywotni w polsacie :( a wiadomo,ze kmita(nie borek) płaci najlepszy dolar także pewnie porezygnują chłopaki z gali na narodowym :) szkoda miał ten cały borek zajebisty boks w polsce zrobić i odrodzic a na moje to jest zgnile jablko :( bo jak dla mnie niech chlopaki zarabiaja jak najwiecej i walcza na narodowym u najmana u borka w dupie i na grzbiecie wasyla i mi to nie przeszkadza bo m wiecej walcza to dla mnie wieksza radocha :) a i zarobek lepszy z trzech gal dla chlopakow o ile beda mieli ochote walczyc kilka razy w roku :)
 Autor komentarza: straightblows
Data: 11-01-2018 16:21:07 
Przypadkowy gościu, który ma kaprys nazywania siebie promotorem boksu..
Być może jest najlepszym producentem okien plastikowych, ale to nie znaczy, że kiedykolwiek będzie mógł nazywać siebie promotorem z prawdziwego zdarzenia.
Wylansował dwie "mistrzynie" Europy, teraz czas na "mistrzów"!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.