SZEF UFC: SHOWTIME UKRYWA PRAWDZIWY WYNIK PPV MAYWEATHER-McGREGOR

Szef UFC Dana White twierdzi, że amerykańska stacja telewizyjna Showtime ukrywa rzeczywisty wynik sprzedaży PPV na ubiegłoroczną walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr a Conorem McGregorem.

Według oficjalnych informacji na pojedynek, który w sierpniu ubiegłego roku odbył się w Las Vegas i zakończył wygraną Mayweathera w dziesiątej rundzie, sprzedano w USA 4,3 miliona przyłączy PPV. To drugi wynik w historii, gorszy tylko od 4,6 mln osiągniętych przy okazji potyczki Mayweather-Pacquiao.

- Nie interesuje mnie ta pieprzona, kłamliwa informacja prasowa wypuszczona przez Showtime. To była największa walka w historii. Na świecie sprzedano 6,7 miliona przyłączy, a gdyby usługa nie padła, to byłoby blisko 7 milionów. To było największe wydarzenie w historii boksu, a udział brał w nim tylko jeden bokser - stwierdził White.

Dodał, że nie ufał Showtime wcześniej i nie ufa teraz. - Gardzę tymi je***ymi ludźmi. Nigdy więcej nie będę z nimi współpracować - oznajmił.

Zdaniem White'a telewizja ukrywa rzeczywisty wynik sprzedaży, ponieważ chce ratować dobre imię boksu. Miałoby ono zostać naruszone przez fakt, że w najbardziej kasowej walce w historii tej dyscypliny udział brał debiutant, który na co dzień uprawia inny sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: showtime123
Data: 05-01-2018 11:03:37 
Pewnie, że te pedały z showtime oszukują. Ta walka napewno sprzedała więcej niż 5mln PPV.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 05-01-2018 14:05:53 
White i Showtime robią porównania innych statystyk. Showtime podało wynik 4,3 mln Rudy-Money na Amerykę płn a 4,6 mln miał MayPac na Amerykę płn. Sprzedaż PPV nie została podana w przypadku obu walk. Dana podał, że 6,7 mln na świat Conor-Money a ile poszło na MayPac nie wiadomo.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 05-01-2018 14:06:57 
Dla fanów boksu Dana White to też nałogowy krętacz i pinokio, który lubi manipulować faktami pod siebie.
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 05-01-2018 15:06:00 
a skad on ma informacje ze bylo 6,7?
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 05-01-2018 16:59:04 
Jak juz mialbym wybierac komu wierzyc to chyba jednak oficjalne statystyki Showtime sa bardziej wiarygodne niz wierzenie Dana White'owi na slowo.....Tak nawiasem mowiac to ciekawe skad wyczarowal te 6.7mln? Pewnie wymyslil albo oszacowal "na oko" bo lepiej brzmi w kampani promocyjnej UFC.....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.