MAYWEATHER: TO NAJGORSZA RZECZ, JAKĄ ZROBIŁEM W KARIERZE

Floyd Mayweather Jr zdradził, jaki był największy błąd, który popełnił w swojej bogatej karierze bokserskiej.

- Jestem człowiekiem pełnym sprzeczności. Jednego dnia czuję się tak, a drugiego inaczej. Na dzisiaj jednak najgorszą rzeczą, jaką zrobiłem w swojej karierze, było podpisanie kontraktu z Top Rank. A doszło do tego przez to, że jeden z moich krewnych miał apetyt na pieniądze i dobił targu za moimi plecami. To najgorsza rzecz, jaką zrobiłem - oznajmił 40-letni Amerykanin.

"Money" Floyd przez lata walczył pod banderą stajni Boba Aruma. Kiedy kontrakt wygasł, założył założył własną grupę Mayweather Promotions. Jak mówi, dopiero po zakończeniu współpracy z Top Rank zaczął zarabiać naprawdę wielkie pieniądze.

- Bob Arum to zgorzkniała suka. Zarobił tyle pieniędzy na bokserach... więcej niż oni sami. Niech się więc cieszy i wyluzuje. Masz tyle lat, a ciągle chcesz więcej pieniędzy - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 02-01-2018 13:12:27 
Sa nacje na tym swiecie co kaassa jest Bogiem
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 02-01-2018 13:41:20 
No ale czy na początku kariery bez Aruma był na tyle silny medialnie aby zarabiac wielkie pieniadze,chyba nie,czy poradzilby sobie sam bez promotora,musial zwiazac sie z jakims duzym nazwiskiem,ten skurwiel jest niewdzieczny,w jego małej główce są tylko dolary,skoro kiedys Michael Jackson mogl zmienic kolor skory na bialy to ten mały murzynek moze zmieni na zielony$,nie bede zaskoczony :D
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 02-01-2018 13:45:54 
''Na dzisiaj jednak najgorszą rzeczą, jaką zrobiłem w swojej karierze, było podpisanie kontraktu z Top Rank. A doszło do tego przez to, że jeden z moich krewnych miał apetyt na pieniądze i dobił targu za moimi plecami. To najgorsza rzecz, jaką zrobiłem - oznajmił 40-letni Amerykanin.


No widac doskonale z kim pracowal i jakis mial doradćow hehe,na pewno bez Aruma albo jakiegos innego promotora poradziliby sobie sami,kurwa mac,jeden murzyn mądrzejszy od drugiego.
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 02-01-2018 13:47:08 
*jakich mial
 Autor komentarza: szagi
Data: 02-01-2018 14:04:59 
Michel Jackson był chory na bielactwo, więc nie gadaj głupot MickeyBreslau.
 Autor komentarza: tyler
Data: 02-01-2018 15:46:31 
Michael również miał chorobę nosa, która zamieniła jego wygląd na kaukaski
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 02-01-2018 19:55:33 
"Bob Arum to zgorzkniała suka. (antysemityzm ALERT!) Masz tyle lat, a ciągle chcesz więcej pieniędzy (antysemityzm ALERT! ponownie)"

Zeltegeist
"Sa nacje na tym swiecie co kaassa jest Bogiem "

No i cholera kolejny wstrętny antysemita. Co prawda nie napisał, że chodzi mu Żydów, ale każde dziecko wie, że łasi na kasę są właśnie Żydy. Ergo - antysemita.
:D :D :D

A serio, nikt nie powinien nikomu w kieszeń zaglądać. Każdy podpisywał z Arumem kontrakt z własnej woli. A jeśli w środowisku panuje powszechna opinia, że to wyzyskiwacz, to na cholerę podpisywać z nim umowę? Jeśli obie strony podpisują umowę to nie ma mowy o wyzysku czy przekręcie.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 02-01-2018 20:59:57 
Cooperek
ty chamuj pieta z tym antysemityzmem ,bo nawet jezeli mialem Zydow na mysli ,choc wcale tak byc nie musi ,ale nawet jakby tak bylo ,to niczego obrazliwego nie napisalem .Zreszta co to znaczy byc antysemta ? nic do arabow nie mam ,do Zydow zreszta tez jak i do innych narodow czy ras ,Zreszta mam wyjabane jak mnie nazywasz moge byc antysemita ,lewakiem ,Zydem ,faszysta nazista
Slyszales kiedy "Przy Szabasowych Swiecach " Zydzi maja wiecej dystansu do siebie ,ale musisz byc jakims szabasgojem skoro sie oburzyles o nic .
Idz lepiej scigaj malolatow nacpanych mrichuana tarzajacych sie jak swinie ,ciemnogrod
 Autor komentarza: TomHorn
Data: 02-01-2018 21:09:55 
Uwielbiam Floyda. Zasługuje na to TBE nie tylko ze względu na osiągnięcia sportowe ale też i dlatego, bo tyle zarobił i potrafił zachować niezależność finansową. Klasa pod każdym względem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.