Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-26

 


BIWOŁ ZAMIERZA EFEKTOWNIE ROZPRAWIĆ SIĘ Z BARRERĄ

3 marca w nowojorskiej Madison Square Garden dojdzie do intrygującej potyczki w kategorii półciężkiej pomiędzy świeżo upieczonym czempionem federacji WBA Dmitrijem Biwołem (12-0, 10 KO), a szalenie niebezpiecznym Sullivanem Barrerą (21-1, 14 KO). Rosjanin ma nadzieję, że wygraną nad Kubańczykiem pokaże całemu bokserskiemu światu, jak wielkie posiada umiejętności.

ROK 2017 - KTO Z POLAKÓW NA MINUS?

Są pozytywy, są też negatywy. I jak ostatnio wiadomo, tych drugich jest dużo więcej. Przedstawiamy Wam tych, którzy o 2017 roku - przynajmniej w kwestii sportowej, woleliby już zapomnieć. A głośnych porażek kilka było na naszym podwórku.


ROK 2017 - KTO Z POLAKÓW NA PLUS?

Końcówka roku to zawsze dogaszanie sportowych emocji i czas podsumowań. Podobnie jak w kilku ubiegłych latach, pozwoliłem sobie na zestawienie dziesięciu polskich pięściarzy, którzy mijające dwanaście miesięcy mogą zaliczyć do udanych. A jak widać w tym wyjątkowo kiepskim roku, znaleźli się tacy, którzy dali powody do radości i nadziei.


JOSHUA: ZASTANAWIAM SIĘ, SKĄD U PARKERA TAKA PEWNOŚĆ SIEBIE

Coraz bliżej zakontraktowania jest unifikacyjna potyczka w kategorii ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) a Josephem Parkerem (24-0, 18 KO). Pięściarz z Nowej Zelandii ostatnio w mediach bez skrupułów zapowiadał, że jeżeli walka zostanie dograna, to znokautuje faworyzowanego Brytyjczyka. A ten zastanawia się, na jakiej to wszystko podstawie.
WASILEWSKI KOMENTUJE: JESTEM ZAŻENOWANY

Nie milknie temat pięściarze - zawodnicy MMA. Andrzej Wasilewski, promotor Artura Szpilki skomentował ostatnie spekulacje dotyczące walki swojego podopiecznego z Mariuszem Pudzianowskim oraz ogólne plany "Szpili" związane z MMA. Polski promotor nie ukrywa zażenowania całą sytuacją i nie przebiera w słowach. Przypomina też o walkach Artura z najlepszymi w boksie w wadze ciężkiej.