MAŁE PIĘŚCI: PREZENTY POSTŚWIĄTECZNE

Bracia patrzcie jeno, jak niebo goreje. Nagrody dla zwycięzców ostatniego konkursu będą wysłane dopiero po świętach. Ale warto czekać. W piątek wieczorem oficer Gwardii Szwajcarskiej dostarczył mi świeżutkie, wydrukowane przez printingstudio.pl kolekcjonerskie zdjęcia Jakuba Dobka, najlepszego fotografa bokserskiego w Polsce, redaktora naczelnego wydawnictwa Ebr - www.boxrep.eu Każde z dwóch zdjęć jest częścią limitowanej, numerowanej, chronionej hologramem serii Boxing Dirt by Hublot, produkowanej przez firmę Hublot we współpracy z Ebr. Seria Boxing Dirt by Hublot to boks europejski w całej okazałości.

Zdjęcie nr 010 - Rzucanie ziemi na trumnę Jerzego Kuleja, najbardziej utytułowanego polskiego boksera, Warszawa 2012

***

Zdjęcie nr 004 - Legendarny polski journeyman, Rafał Piotrowski w narożniku ringu między rundami, Częstochowa 2011

***

Prezentacja zdjęć tuż po rozpakowaniu paczki od Hublota - papier foto Ilford, fotoboard na podłożu z pianki polistyrenowej, książka ''Moje Życie'' Lwa Trockiego jako dekoracja

***

Numerowany hologram Boxing Dirt by Hublot

***

Reklama zegarka Leo Trotsky by Hublot, oficjalnego patrona serii Boxing Dirt by Hublot

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 24-12-2017 13:20:56 
Życzę Redakcji oraz wszystkim użytkownikom forum, Zdrowych i Wesołych Świąt:) Wymieniac się z Wami poglądami jest wielką przyjemnością dla mnie:)
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 24-12-2017 16:06:55 
Może mi ktoś wytłumaczyć, jak bardzo trzeba być jebniętym, by nosić zegarek z sierpem i młotem w kraju, który tyle wycierpiał przez komunizm? Gdzie takie symbole są zresztą konstytucyjnie zakazane. I jeszcze ta książka ludobójcy Trockiego, co jest nie tak z tym Biłunem? I jeszcze w Wigilię!
 Autor komentarza: astarte
Data: 24-12-2017 23:57:47 
Oto słowo Biłuna..
 Autor komentarza: eromer
Data: 25-12-2017 02:01:29 
@ cooperek
w bardziej stonowanych słowach, ale również: dlaczego???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.