MAYWEATHER O JOSHUA-WILDER: POWINNI WALCZYĆ WIELKIEJ BRYTANII

Floyd Mayweather Jr jest zdania, że to Anthony Joshua (20-0, 20 KO) powinien być stroną A, Deontay Wilder (39-0, 38 KO) natomiast stroną B, kiedy przyjdzie czas negocjacji w sprawie walki unifikacyjnej w wadze ciężkiej.

- Sądzę, że ta walka powinna się odbyć w Wielkiej Brytanii. Joshua ma tam olbrzymią rzeszę kibiców, jest za nim cały kraj. To tam są większe pieniądze. Zobaczcie na liczby, jakie generuje - powiedział "Money" Floyd.

MAYWEATHER SPOTKAŁ SIĘ Z JOSHUĄ. "TRZEBA POPRAWIĆ JEGO OBRONĘ" >>>

- Myślę, że ludzie lekceważą Joshuę. To złoty medalista olimpijski. Wilder w swojej ostatniej walce zrobił, co do niego należało, i zrobił to w świetnym stylu, ale spójrzcie na jego rywala. To gość mający jakieś 6 stóp, może nawet nie, do tego liczący 40 lat [w rzeczywistości Stiverne mierzy 6 stóp i 2 cale, tj. 188 cm, i ma lat 39 - przyp. red.]. Joshua pokazał serce lwa w pojedynku z Kliczką, wstał [po nokdaunie] i walczył jak wojownik. Potrafi bić, ale też przyjmować. I on, i Wilder to mistrzowie nokautu. Ich walka będzie świetna - dodał.

Anglik i Amerykanin być może zmierzą się w przyszłym roku. Obecnie ich obozy prowadzą negocjacje z innymi pięściarzami - Wilder ma walczyć 3 marca z Luisem Ortizem (28-0, 24 KO), a Joshua w tym samym miesiącu lub kolejnym z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 24-12-2017 14:25:48 
Mayweather w przeciwienstwie do np. Holyfielda czy Toneya wie co mowi,bo biznes zawsze byl u niego na pierwszym planie i doskonale sobie zdaje sprawe z tego jak to wyglada od kulis..A niektorzy jeszcze zyją przeszloscią... HW w UK w porownaniu do HW w USA jest jak zestawinie Ferrari do trabanta z kartonu.. Ale Dziki z Alabamy sie musi gotowac :)
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 24-12-2017 15:48:56 
Floyd pewnie mówi tak dlatego, że Wilder jest czarny... ale zaraz Joshua też jest czarny! O kurczę Mayweather też jest czarny!!! Ale jak to? Myślałem, że wszyscy nie lubią Wildera bo jest murzynem... Nie rozumiem
 Autor komentarza: boxing
Data: 26-12-2017 13:12:42 
PitersonJ

Dobrze, że się nie kłócą który jest najbardziej black ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.