Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-21

 


THURMAN Z VARGASEM 14 KWIETNIA?

Zunifikowany mistrz WBC i WBA w wadze półśredniej - Keith Thurman (28-0, 22 KO), powrócił już do lekkich treningów po operacji prawego łokcia i długiej rehabilitacji. Amerykanin powróci prawdopodobnie do gry 14 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie, trzynaście miesięcy po poprzednim starcie.
BARRERA: PRZECIEŻ WALKA KOWALIOWA Z MICHALKINEM TO JAKIŚ ŻART

Informowaliśmy już Was o tym, że rywalem Siergieja Kowaliowa (31-2-1, 27 KO) będzie dość niespodziewanie Igo Michalkin (21-1, 9 KO), swego czasu pobity przez naszego Aleksa Kuziemskiego. Podczas tej samej gali w Madison Square Garden w Nowym Jorku 3 marca wystąpi również Sullivan Barrera (21-1, 14 KO), który nie zostawił suchej nitki na mistrzu WBO wagi półciężkiej za dobór jego rywala.


BRIGGS ZAPOWIADA POWRÓT NA RING W PRZYSZŁYM ROKU

Były mistrz świata w wadze ciężkiej Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) powrócił na salę treningową i jak zapewnia, w przyszłym roku kibice ponownie będą mieli okazję oglądać go między linami. Doświadczony Amerykanin najbardziej chciałby walki o pas mistrza świata wagi ciężkiej, ale na jego celowniku są również inne, bardzo duże nazwiska.


JOSHUA vs PARKER: TRZY MOŻLIWE DATY

Do tej pory mówiło się, że unifikacyjna walka w wadze ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) a Josephem Parkerem (24-0, 18 KO) odbędzie się prawdopodobnie 31 marca. Tymczasem promotor Eddie Hearn zdradził, że w grę wchodzą jeszcze dwie inne możliwe daty rozegrania tego pojedynku.OFICJALNIE: GARCIA vs RIOS 17 LUTEGO W LAS VEGAS

Danny Garcia (33-1, 19 KO) po raz ostatni pojawił się między linami w marcu tego roku, kiedy to przegrał unifikacyjny pojedynek z Keithem Thurmanem. Wiemy już na pewno, że "Swift" okazję do małej rehabilitacji za tę porażkę dostanie niemal rok później, a dokładnie 17 lutego, bo właśnie na ten dzień został zakontraktowany jego pojedynek z Brandonem Riosem (34-3-1, 25 KO).