FRAMPTON KONTRA DONAIRE 7 KWIETNIA W BELFAŚCIE

O tej walce spekulowano już wcześniej, teraz ją tylko potwierdzono. Tak oto najbliższym przeciwnikiem Carla Framptona (24-1, 14 KO) będzie znakomity Nonito Donaire (38-4, 24 KO).

Pojedynek odbędzie się na terenie Irlandczyka 7 kwietnia. Zawodników przyjmie do siebie Belfast, czyli rodzinne miasto "Szakala".

Frampton po kapitalnym sezonie 2016, za który został uhonorowany mianem pięściarza roku, w 2017 najpierw przegrał rewanż z Leo Santa Cruzem, a w ubiegłym miesiącu co prawda pokonał Horacio Garcię, lecz był liczony i nie olśnił. Przyszły rok ma być jednak znów przełomowy dla bojowego Irlandczyka. Z kolei Donaire, który niedawno obchodził 35. urodziny, ma już chyba ostatnią szansę, by znów powrócić na szczyty bokserskie. W tym roku wystąpił tylko raz, punktując we wrześniu wyraźnie Rubena Garcię Hernandeza.

Frampton wybiega już w przyszłość i planuje, że ewentualna wygrana nad znanym Filipińczykiem doprowadzi go do starcia z mistrzem świata wagi piórkowej federacji IBF, Lee Selbym (26-1, 9 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 21-12-2017 17:23:37 
w kwietniu tez Crawford Horn o WBO
bedzie sie dzialo, duzo fajnych walk
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-12-2017 18:02:11 
Myślę że wygra Frampton na punkty, choć sam będę mocno kibicował Nonito.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 21-12-2017 21:43:19 
Szykuje się mega kwiecień. Crawford, Joshua-Parker i Frampton z Donaire. Tylko Gita brakuje.
Mam nadzieję że nie będzie przekrętu na korzyść Framptona bo już mu się zdarzało być na łasce sędziów a z kolei Donaire został już okradziony ze zwycięstwa (Adelaide Byrd). Tak czy inaczej powinien to być mega pojedynek
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.