KULTOWA AUTOBIOGRAFIA TYSONA POWRACA W NOWEJ POSTACI

Mike Tyson. Moja prawda” – autobiografia jednej z największych legend ringu – to opowieść, która zachwyciła miliony czytelników na całym świecie. Teraz, oprócz czytania, możecie jej też wysłuchać. Nakładem Wydawnictwa SQN ukazał się właśnie audiobook.

Skandaliczna, bezkompromisowa, nieprawdopodobna, ale przede wszystkim – niesamowicie szczera. Książka, która była prywatną spowiedzią Mike’a Tysona kierowaną do milionów ludzi na całym świecie. Opowieść o upadkach i podnoszeniu się po nich, inspirująca, ale też pokazująca, jak łatwo można się zatracić – nawet, gdy na koncie ma się kilkaset milionów dolarów. Życie Bestii to materiał, który trzeba było opisać. A nikt nie mógł zrobić tego lepiej niż on sam.

Teraz, dzięki audiobookowi, możecie poczuć się, jakby mówił do was sam Mike. Czytana przez Krzysztofa Szczerbińskiego autobiografia nabiera nowego wymiaru. Ten światowy bestseller można już nie tylko przeczytać, ale też usłyszeć. Wysłuchajcie historii Tysona, dając ponieść się ciągłym zwrotom akcji i nieprawdopodobnym wspomnieniom człowieka, który zachwycał cały bokserski świat.

Autobiografia „Mike Tyson. Moja prawda” w formie audiobooka dostępna jest na www.idz.do/bokser-tysonaudio oraz w dobrych księgarniach w całej Polsce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-12-2017 14:24:52 
Super, bardzo lubię audiobooki, podczas pracy można łyknąć "przy okazji" książkę :) A te dzisiejsze audiobooki są często naprawdę super zrobione. Biblia, superprodukcja, ponad 300 lektorów, arcydzieło, albo "Potop" ze zmieniającym głosy Markiem Walczakiem, coś niesamowitego. Parę miesięcy temu kupiłem nawet audiobook komiksu "Thorgal", i nawet komiks dało się przenieść w tę formę co wydawało mi się niemożliwe.
Jeśli ta książka jest dobrze przeczytana, z jajem, to znajdzie nowych odbiorców. Sprawdziłem tego lektora, bardzo doświadczony:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Szczerbi%C5%84ski
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 21-12-2017 09:31:46 
fajna ksiazka, pokazujaca jak wielkim zmarnowanym talentem byl tyson. Koks dziwki woda. Odsiadka ktora zostala ustawiona moze nawet przez kinga. Chłopak nigdy nie wszedl w swoj prime
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 21-12-2017 16:13:59 
Książka bardzo dobra. Polecam każdemu. Można wyrobić sobie całkiem obiektywną opinię na temat tego faceta. Natomiast co do audiobooków - nie cierpię ich :) Jedynym głosem jaki lubię, to ten w mojej głowie gdy czytam. Aczkolwiek rozumiem to rozwiązanie jako alternatywa dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele czasu lub tak jak kolega Cooperek, mogą sobie pozwolić na słuchanie podczas wykonywania pracy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.