TRENER JOSHUY: WILDER JEST SILNY, TO GROŹNY RYWAL

Redakcja, boxingnewsonline.net

2017-12-19

Szkoleniowiec Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) twierdzi, że potrzeba jeszcze czasu, zanim walka jego zawodnika z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO) zostanie należycie wypromowana i będzie mogła się odbyć

- W tej chwili mówi się o pojedynku z Parkerem. Od tego z Wilderem wciąż dzieli nas trochę czasu, nadal wymaga on promocji. Dobrze by było doprowadzić do tej walki wtedy, gdy będzie to wielkie międzynarodowe wydarzenie - mówi Rob McCracken.

- Wilder to dobry zawodnik. Jest silny, dobrze się rozwinął. Na pewno jest niebezpieczny, ale na tym poziomie wszyscy są niebezpieczni - dodaje.

Ze wspomnianym Josephem Parkerem (24-0, 18 KO) Joshua być może spotka się w pierwszej połowie przyszłego roku. W razie zwycięstwa jego promotor będzie próbował doprowadzić do potyczki z Wilderem bądź Tysonem Furym (25-0, 18 KO).

- Ja koncentruję się na Anthonym, na tym, żeby się rozwijał. Stale czyni postępy, nabiera doświadczeni, gdy więc nadejdzie pora na te walki, będzie więcej niż gotowy - powiedział McCracken.