GARCIA vs LIPINIEC 10 LUTEGO W SAN ANTONIO

Mikey Garcia (37-0, 30 KO) już za niespełna dwa miesiące dostanie szansę wywalczenia mistrzowskiego tytułu w czwartej kategorii wagowej. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami 10 lutego w San Antonio podejmie czempiona federacji IBF w wadze super lekkiej Siergieja Lipinieca (13-0, 10 KO).

Wszystko oficjalnie potwierdziła telewizja Showtime, która zajmie się transmisją tej potyczki za oceanem. Obchodzący jutro swoje trzydzieste urodziny Garcia wierzy, że wygrana nad reprezentantem Rosji zapewni mu w najbliższej przyszłości potyczkę z Wasylem Łomaczenką.

Lipiniec mistrzowski tytuł IBF wywalczył w listopadzie na gali Wilder vs Stiverne II, pokonując na punkty Akihiro Kondo. Garcia ostatni raz boksował w lipcu, ogrywając na dystansie dwunastu rund Adriena Bronera.

Potwierdzono również, że na tej samej gali dojdzie do potyczki o mistrzowski tytuł WBA Super w wadze lekkiej pomiędzy Rancesem Barthelemym (26-0, 13 KO) a Kiryłem Reliczem (21-2, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 14-12-2017 22:42:01 
Garcia zrobi go bez mniejszego trudu. Potem licze na walke z Łomą..To bedzie dopiero torpeda.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-12-2017 08:52:49 
Barthelemy będzie walczył nie z Reliczem, a Relichem (kh=ch) i nie o WBA Super w lekkiej, a o WBA w super lekkiej. Bez niechlujstwa językowego, proszę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.