LEMIEUX ZAMIERZA ZABRAĆ SAUNDERSA DO PIEKŁA

- Zamierzam być w ringu bardzo, bardzo agresywny. Jestem ekstremalnie dobrze przygotowany. To nie będzie dla niego łatwa noc, zabiorę go do piekła - zapowiada David Lemieux (38-3, 33 KO), który w najbliższą sobotę spróbuje odebrać pas mistrza świata federacji WBO w wadze średniej z rąk Billy'ego Joe Saundersa (25-0, 12 KO).

Dziś obaj pięściarze spotkali się na ostatniej konferencji prasowej. Kanadyjczyk nie może się doczekać, aż uciszy rozgadanego czempiona.

- Jestem bardzo podekscytowany, po prostu nie mogę się doczekać, aż ulokuję swoje pięści na jego twarzy. On ma bardzo wielkie usta. Rzadko mam okazję boksować z tego typu pięściarzami. Mam tylko nadzieję, że w sobotę w ringu będzie choć odrobinę tak dobry, jak w gadaniu - stwierdził Lemieux.

- Jestem tutaj żeby go znokautować, zamierzam niszczyć go runda po rundzie. Zła wiadomość dla niego jest taka, że walka jest zakontraktowana na 12 rund, a ja jestem gotowy na każdą z nich. Chcę sprawić, żeby kibice poczuli, że dobrze wydali swoje pieniądze, a przy okazji zgarnąć pas mistrza świata WBO - obwieścił Kanadyjczyk.

Transmisja z pojedynku Saunders-Lemieux w sobotę od godz. 3.40 na antenie Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 14-12-2017 22:40:24 
Nie moge sie doczekac, Lemieux swietny bokser z karabinami w obu rekawicach, saundersa nie lubie niesamowicie ale tez bardzo dobry tylko ze jak kazdy cygac wata w lapie. Moze byc niezla masakra na nim.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-12-2017 07:34:34 
Napiszę krótko, mam nadzieję że Lemiuex ustrzeli Saundersa..
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-12-2017 08:37:29 
Też liczę na sromotną porażkę Saundersa.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 15-12-2017 08:41:05 
Sercem i rozumem za Lemieux. Mimo, że przewiduję tylko jeden wynik, to będę oglądał z emocjami, złymi emocjami, bo lubię jak tego typu krzykacze jak Saunders dostają lekcję pokory. Do tego w najbliższym czasie przydałoby się żeby Wilder też takiej lekcji doświadczył i oddał mocno ukiszony już mu pas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.