Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-08

 LIAM SMITH: BĘDZIE CIĘŻKO, ALE POKONAM ALEGO I ODBIORĘ MU TYTUŁ

Liam Smith (26-1-1, 14 KO) po utracie pasa WBO kategorii junior średniej na rzecz Canelo odbudował się trzema zwycięstwami. Obecnie tytuł World Boxing Organization w limicie 154 funtów należy do Sadama Alego (26-1, 14 KO), który pięć dni temu nieoczekiwanie pokonał Miguela Cotto. 29-latek z Liverpoolu jest przekonany, że poradziłby sobie z nowym championem.

GŁOS EKSPERTÓW: RIGONDEAUX 6, ŁOMACZENKO 5, 1 NIEZDECYDOWANY

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od kapitalnie zapowiadającej się walki pomiędzy dwoma dwukrotnymi mistrzami olimpijskimi i panującymi mistrzami świata w gronie zawodowców - Wasyla Łomaczenki (9-1, 7 KO) i Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO). Bukmacherzy stawiają na Ukraińca, ale ludzie ze środowiska, czyli aktualni bądź dawni mistrzowie, wcale nie są tacy pewni sukcesu 'Hi-Techa'.


ARUM: WALKA JOSHUY Z PARKEREM BLISKA FINALIZACJI

- Dlaczego w F1, golfie czy tenisie, zawodnicy mogą się odnosić do siebie z szacunkiem, a w boksie nie? Potem przychodzi taki Parker i mówi wszystko co mu ślina na język przyniesie, wygadując o mnie różne rzeczy. To brak szacunku - irytuje się Anthony Joshua (20-0, 20 KO). Bo Joseph Parker (24-0, 18 KO) i jego sztab rzeczywiście agresywnie naciskają na mistrza WBA/IBF na unifikację trzech pasów wagi ciężkiej.