MICHAŁ OLAŚ POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Już wcześniej informowaliśmy Was o tym, że występujący w kategorii junior ciężkiej Michał Olaś (4-0, 3 KO) piąty zawodowy pojedynek stoczy w najbliższą niedzielę podczas XXIX Warszawskiej Grandy Na Pięści. Teraz poznał nazwisko rywala.

Przewidywalny harmonogram imprezy (Warszawa - Torwar, Łazienkowska 6a)

Listę zawodników znajdziecie TUTAJ.

Pojedynek Olasia wstępnie zaplanowany jest na godzinę 17:00. Jego rywalem będzie Tomasz Domalewski (0-2). Po spodziewanym zwycięstwie i krótkiej świątecznej przerwie Michał ma w połowie stycznia wylecieć za ocean na sparingi z Andrzejem Fonfarą.

Przypomnijmy, że bezpośrednią relację z niedzielnej imprezy, z walką zawodową Michała Olasia, będziecie mogli zobaczyć na żywo na łamach BOKSER.ORG.

Autor komentarza: strzelacz
Data: 08-12-2017 13:18:57
Z całym szacunkiem dla tego pana .... boks w Polsce nie idzie z umiejętnościami wogóle do przodu.
Jest masa dobrych pięściarzy , niestety mafia promotorska robi wszystko żeby kariera zawodowa szła w stronę reklamy nie zaś umiejętności .
Jedyne co mogę być pewny to jest fakt że pan Michał wygrywa bez większych problemów .
Potem przy recordzie 15-0 będzie już w połowie kariery zawodowej i już będzie za późno na rozwój ....
Mam tylko nadzieję że będzie szanował rywala , nie jak niektórzy zawodnicy .
Wychodzcą do pojedynku jakby byli mistrzami świata , krzyczą coś do rywali , odgrażają się . Najczęściej są to przeciwnicy z większa ilością przegranych niż wygranych .
Niewielu jest Polskich pięściarzy którzy osiągnęli cokolwiek w boksie , ale każdy z nich zapowiadał że będzie najlepszy....
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 08-12-2017 13:39:49
Tomasz Domalewski (0-2)

wygląda to na sparing
 Autor komentarza: Vroo
Data: 08-12-2017 13:59:44
A w programie nie było wzmianki że Olaś stoczy walkę pokazową?

Oglądałem go na WSB, nie zachwycał delikatnie mówiąc.
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 08-12-2017 14:10:36
Nie uważam Olasia za przyszłego mistrza, co nie znaczy, że zamierzam po nim jechać (zresztą w sumie niewiele walk widziałem i niezbyt konsekwentnie interesowałem się człowiekiem przed wsb). Ciekawi mnie natomiast, co kryje się za tak małą aktywnością w mijającym roku - przecież to nienormalne na tym etapie kariery. Nie interesują mnie wersje oficjalne, tylko prawdziwe powody.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-12-2017 14:58:23
@Vroo - w programie była walka pokazowa, ale to nieprawda. Będzie to normalna, rankingowa walka. Rywal słaby jak na Michała, wiadomo, ale ten występ wyskoczył nagle i w sumie lepiej jechać za ocean z rekordem 5-0 niż 4-0
A jeśli się wszystko uda, to być może po sparingach z Andrew (i nie tylko) Michał zaboksuje w USA.
 Autor komentarza: straightblows
Data: 08-12-2017 23:31:11
Ten Olaś robi zawrotną karierę pieściarską. Dostaje coraz lepszych przeciwników. Tak trzymać!!!
 Autor komentarza: lewis
Data: 09-12-2017 09:33:33