Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-07

 

W PONIEDZIAŁEK FURY ZOSTANIE PRZESŁUCHANY PRZEZ UKAD

W poniedziałek Tyson Fury (25-0, 18 KO) zostanie przesłuchany przez Komisję Antydopingową w związku z wykryciem w jego organizmie niedozwolonych substancji. W najgorszym wypadku Brytyjczykowi grozi czteroletnia dyskwalifikacja, ale obóz "Olbrzyma z Wilmslow" liczy oczywiście na uniewinnienie i przywrócenie bokserskiej licencji.

ANDY RUIZ JR: JOSHUA TROCHĘ ZA SILNY DLA PARKERA

Andy Ruiz Jr (29-1, 19 KO), który przed rokiem przegrał na punkty walkę o pas WBO w wadze ciężkiej z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO), uważa, że szanse rozkładają się mniej więcej pół na pół w niezakontraktowanym jeszcze pojedynku Nowozelandczyka z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO). Nieznacznie skłania się jednak w stronę Anglika.TRUDNY TEST PRZED FEIGENBUTZEM

Vincent Feigenbutz (27-2, 24 KO) to zawodnik, który nie najlepiej kojarzy się polskim pięściarzom. Młodziutki Niemiec najpierw nieoczekiwanie odprawił Macieja Miszkina, a potem Andrzeja Sołdrę. I choć po porażce z Giovannim De Carolisem jego ciekawie zapowiadająca się kariera nieco wyhamowała, to teraz 22-latek dostanie szansę potwierdzenia swoich umiejętności.