BOB ARUM: ŁOMACZENKO NAJWSPANIALSZYM BOKSEREM OD CZASU ALEGO!

- Nigdy nie widziałem zawodnika technicznie tak dobrze ułożonego jak on. Jest wręcz perfekcyjny w tym co robi - zachwala swojego nowego pupilka Bob Arum, promotor Wasyla Łomaczenki (9-1, 7 KO). Ukrainiec w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO).

- Mówię wam zupełnie obiektywnie i bez cienia wątpliwości, to najlepszy pięściarz od czasów Muhammada Alego! Kiedy zakończy już karierę, ludzie długo będą ją wspominać i stawiać go u boku największych bokserów wszech czasów, jak właśnie Ali czy Sugar Ray Robinson - pieje w zachwytach szef stajni Top Rank.

- Gdy Wasyl był młody, zanim ojciec zaprowadził go na salę bokserską, wcześniej posłał go na balet oraz gimnastykę. Stąd też ten chłopak ma teraz coś, czego nie mają inni pięściarze. Przy każdym jego treningu uczestniczy psycholog sportowy i po każdych zajęciach długo rozmawiają, Bóg wie o czym. To są jego gierki, często je prowadzi, ale to zdaje egzamin. To wyjątkowa postać, nie tylko jako zawodnik, ale również osoba - kontynuował Arum, który zdaje sobie jednak sprawę, że pojutrze naprzeciw jego ulubieńca stanie inny artysta ringu.

- Rigondeaux ma ten kubański styl i nie bez powodu pozostaje tak długo niepokonany. Przewagą Łomaczenki jest jednak fakt, że on chce niszczyć swoich rywali.


ŁOMACZENKO: JESTEŚMY TYCH SAMYCH ROZMIARÓW, WYGRA BOKSERSKIE IQ >>>

Przypomnijmy, że starcie dwóch dwukrotnych złotych medalistów olimpijskich na żywo pokaże Polsat Sport. Początek transmisji od 3:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 07-12-2017 16:17:39 
Psycholog sportowy po treningu, hiergi umysłowe, lekcje baletu oraz gimnastyki - normalnie primadonna
Rigo błagam rozstrzelaj tego zadufanego w sobie zarozumialca, który hodowany był od małego w konkretnych celach.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 07-12-2017 16:37:49 
Ciężko się z Arumem nie zgodzić. Jeśli chodzi o czyste umiejętności, to nie było nigdy tak dobrego pięściarza jak Wasyl.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-12-2017 16:51:56 
Gość jest autentycznie niemożliwy. Postać absolutnie wybitna. On i Crawford to najlepsi pięściarze bez podziału na kategorie wagowe.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-12-2017 17:34:22 
Obaj są wybitni.
Jeden ogień drugi woda.

Wyżej od nich mógł być ze względu na umiejętności Roy.
Walczyć bez gardy to trzeba widzieć więcej...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-12-2017 17:35:05 
Co do zajęć to przypomnę że Robert Lewandowski wcześniej ćwiczył judo.
 Autor komentarza: Jajunio
Data: 07-12-2017 18:20:16 
No wydaje mi się, ze na talenty to jest remis, ale jednak lepszy stylowo jest Rigondeux i myślę, że tylko wiek i to że na fali jest Łomaczenko może zadecydować o zwycięstwie Ukraińca. Jednak stawiam na Rigo, który i tak przegra, bo będzie wałek.
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 07-12-2017 20:11:41 
Bob ma racje,pamietam kiedy zobaczylem pierwszy raz Lomaczenko,byla to walka z Salido,oglądalem i pomyslalem Wow,ten gosciu zaboksuje w nastepnej 'walce stulecia'.Rigo jest tylko kolejną przeszkodą,Vasyla spotkają kłopoty dopiero w wyzszych wagach,fajnie ze po odejsciu Mayweathera i Pacquiao tak szybko pojawila sie kolejna 'micro gwiazda'
 Autor komentarza: un4given
Data: 07-12-2017 21:08:33 
Timing bije szybkość. Zobaczymy jak Ukrainiec poradzi sobie z precyzyjnymi kontrami Kubano. Z kolei Rigo bedzie musial znaleźć sposob na niesamowitą fantazje w ataku Lomy. Szykuje sie pyszna uczta dla koneserow boksu :)
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-12-2017 21:26:44 
Spokojnie,zobaczmy najpierw jak się pokaże z RIGO
 Autor komentarza: arpxp
Data: 07-12-2017 22:24:17 
Gdyby się spotkali parę lat temu, gdy Łomaczenko był jeszcze nieopierzony i walczył 1 kategorię wagową niżej, prawdopodobnie Rigo by go pokonał. Teraz Rigo ma 37 lat, mało aktywny w ostatnich latach, będzie bardzo ciężko mu wygrać ten pojedynek. Będę za niego trzymał kciuki, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z jego małych szans. Swoją drogą trzeba przyznać, że na treningu medialnym zaprezentował się fantastycznie, choć uważam że za bardzo się zdradził. Jakoś koło 13. minuty pokazuje, jak będzie sobie radził z atakami Łomaczenki. Dobrze to wygląda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.