Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-06

 


WILDER CHĘTNY NA POWIETKINA BĄDŹ ORTIZA

Deontay Wilder (39-0, 38 KO) ma już na koncie sześć skutecznych obron tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC, a mimo wszystko wciąż zarzuca się mu, że unika najtrudniejszych wyzwań. Dlatego też on sam szuka takich nazwisk, jakie robiłyby wrażenie zarówno na kibicach, jak i na ekspertach.


GWOZDYK WRÓCI W LUTYM

W wadze półciężkiej aż zaroiło się od ciekawych zawodników. Jednym z najciekawszych jest z pewnością Aleksander Gwozdyk (14-0, 12 KO), kolejny ze wspaniałej reprezentacji olimpijskiej Ukraińców na rok 2012.


GŁOWACKI TEŻ W RYDZE? 'COŚ CIĘŻKO SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z PROMOTORAMI'

Jest już oficjalne potwierdzenie, że półfinałowe starcie w turnieju World Boxing Super Series w kategorii junior ciężkiej pomiędzy Aleksandrem Usykiem (13-0, 11 KO) a Mairisem Briedisem (23-0, 18 KO) odbędzie się 27 stycznia w Rydze. Podczas tej samej gali ma zaboksować również nasz ostatni mistrz świata, występujący w tym samym limicie Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO). Tylko że... on sam nie wie do końca, na czym stoi.UZALEŻNIJ SIĘ OD SPORTU

Może najpierw wysiłek, a potem zadowolenie z wygranej nad sobą, a być może i przeciwnikiem w ringu. Dobrą okazją będzie piąty Międzynarodowy Turniej 'Boxing Day'. Przyjdź, zobacz, poczuj prawdziwe sportowe emocje. Rywalizacja w ringu od najmłodszych lat? Oczyść atmosferę z negatywnych emocji przez trening i walcz.
WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Bądźcie z nami w niedzielę 10 grudnia - zobaczycie pełne spektrum umiejętności, od męskiej zawziętości do techniki bokserskiej w najlepszym polskim wykonaniu, bo dla każdego będzie to duże wyzwanie, na walce wieczoru kończąc. Karta walk w rozwinięciu.