W MARCU LUB KWIETNIU POWRÓT GGG, JEŚLI NIE BĘDZIE WALKI Z CANELO

Obóz Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO) ma nadzieję, że w maju dojdzie do rewanżu z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), ale ma już też plan B, na wypadek gdyby nie udało się osiągnąć porozumienia z reprezentantami Meksykanina.

W razie fiaska negocjacji Kazach wróciłby na ring w marcu lub kwietniu z nieznanym jeszcze rywalem. Jego promotor Tom Loeffler liczy jednak, że nie będzie potrzeby szukania innego przeciwnika i to z "Canelo" jego zawodnik skrzyżuje rękawice w swoim kolejnym występie.

- Gdyby to zależało od nas, kontrakt na tę walkę byłby podpisany już od miesiąca, a teraz zajmowalibyśmy się promocją - powiedział.

Dodał, że rozmawiał w tym tygodniu z Erikiem Gomezem, prezydentem promującej Alvareza stajni Golden Boy Promotions, który powiadomił go, że jest gotowy do rozmów. Walka planowana jest na 5 maja, czyli w Cinco de Mayo. Meksykanin wróci tego dnia na ring niezależnie od tego, czy jego rywalem będzie Gołowkin, czy ktoś inny.

Podczas gdy promotorzy rozmawiają, obaj pięściarze czekają na potwierdzenie, zanim powrócą do intensywnych treningów.

- Giennadij zawsze trzyma wagę, jest w bardzo dobrej formie, cieszy się w tej chwili czasem spędzanym z rodziną. Czeka, aż wszystko zostanie podpisane, aby mógł zacząć trenować i odegrać swoją rolę przy promocji walki - stwierdził Loeffler.

Pierwszy pojedynek Canelo-Gołowkin odbył się we wrześniu i zakończył remisem po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SonOfGod
Data: 06-12-2017 12:03:11 
Jeśli Gołowkin nie da rewanżu Alvarezowi, to strace do niego dużo szacunku.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-12-2017 12:17:00 
Myślę że obozy GGG i Canelo czekają na to jak zakończy się rozgrywka o pas WBO. Niewykluczone że Alvarez zechce w maju najpierw walczyć najpierw z Saundersem lub Lemieux, a rewanż z Kazachem przełożyć na wrzesień.
Golovkinowi zostanie do załatwienia mandatory IBF Derewiaczenko, WBC Charlo, lub WBA (Murata ?)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 06-12-2017 12:21:19 
SonOfGod

Dokładnie. Mam nadzieję, że nic nie będzie kombinował.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 06-12-2017 13:48:15 
Myślę, że GGG nie powinien się pchać w rewanż. Skoro nie wygrał walki za pierwszym razem, to już z Cynamonem nie wygra. Swoje zarobił. Teraz może spełnić swoje ambicje i zaatakować wygranego w walce Saunders - Lemieux i zostać w pełni zunifikowanym mistrzem wagi średniej. Tego mu życzę, bo na to zasłużył.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 06-12-2017 15:48:20 
Oczywiście że Canelo czeka na Lemieux(jesli wygra),zresztą wszystko trzyma się kupy,zawalczył w końcu z GGG,nie przegrał,nikt już mu nie zarzuci że się bał,teraz poczeka na Davida,później może Jacobs a kazach za rok jak ten się podstarzeje.Canelo nie wyjdzie do rewanżu,gdyby chciał już by kontrakt podpisał.
 Autor komentarza: lynce
Data: 06-12-2017 16:00:06 
A ja myślę że powinienem znokautować Canelo, a później Byrd.
 Autor komentarza: lynce
Data: 06-12-2017 16:00:29 
*tfu, nie ja. GGG :)
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 06-12-2017 18:41:09 
Serio ktoś myśli że Golovkin będzie unikał rewanżu? Po tych wszystkich sytuacjach przed pierwszą ich walką? Po oddaniu przez Alvareza pasa walkowerem itd... Na miejscu obozu GGG zadbałbym o uczciwych sędziów, bo tę walkę wygrał moim (i nie tylko) zdaniem właśnie Kazach. Tam nie było remisu, a już punktacja 118-111 dla Alvareza to z kosmosu chyba...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-12-2017 19:32:02 
PitersonJ

Polakos i SonOfGod to hejterzy Kazacha i generalnie pięściarzy ze wschodu. Fani SweetSajensa Warda.
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 06-12-2017 19:45:15 
No tak Golovkin ze strachu przed rudym zrezygnuje z kolejnych 15-20 baniek. Nie słuchać tych dwóch troli, to nie ma sensu ;)
Obstawiam, że w maju nie będzie rewanżu tylko rudy zawalczy z Lemieux o ile ten wygra z cyganem w co mocno wierzę. A Kazach zawalczy, któryś z mandatory, który może być dużo trudniejszy niż rewanż z Canelo bo czekają Charlo i Derewianczenko tylko nie wiem, kto z nich ma pierwszeństwo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.