Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-02

 
COTTO I ALI W LIMICIE (WIDEO)

Miguel Cotto (41-5, 33 KO) bez najmniejszych problemów zmieścił się w wymaganym limicie kategorii junior średniej, wynoszącym 154 funty, czyli 69,85 kg. Kończący tym występem karierę Portorykańczyk w starciu z Sadamem Alim (25-1, 14 KO) będzie bronił tytułu mistrza świata federacji WBO.MIKOŁAJKOWY XI LANDOWSKI BOXING NIGHT

Mikołajki z Boksem, ależ to oczywiste - przynajmniej dla Braci Landowskich. Zapraszamy na XI Galę "Mikołajkową" Boxing Night. Konferansjerem będzie nieoceniony Szymon Majewski, który wcieli się w rolę 'Mikołaja' wręczającego prócz medali i nagród dla zawodników, pamiątki i upominki dla kibiców.
OPOCZNO - POWRÓT DOBREGO BOKSU

Za chwilę rozpoczną się pojedynki na turnieju w Opocznie. Wracamy z dobrym boksem do zagłębia płytek ceramicznych - każdy ma z nimi styczność, ale z boksem już mniej, a dzięki cyklicznym imprezom w tym regionie, zmienia się to drastycznie. Prócz zawodników, zobaczymy także ciekawych gości. Informacje w rozwinięciu.
WIDEO: TRENING MICHAŁA OLASIA

Michał Olaś (4-0, 3 KO) wróci już za tydzień, a w styczniu poleci na sparingi do Andrzeja Fonfary. Póki co obejrzyjcie jego trening tu na miejscu, na obiektach LFC. Oto czołowy polski zawodnik kategorii junior ciężkiej.