MIGUEL COTTO: NAJLEPSZY BYŁ MAYWEATHER

- Odchodzę jako zawodnik spełniony. Szczerze mówiąc osiągnąłem więcej niż myślałem, że zdołam osiągnąć, gdy rozpoczynałem swoją drogę - mówi Miguel Cotto (41-5, 33 KO), który w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu pożegna się z boksem. Jego ostatnim rywalem będzie Sadam Ali (25-1, 14 KO).

Sławny Portorykańczyk będzie bronił pasa WBO kategorii junior średniej. W całej karierze zdobywał tytuły mistrzowskie w czterech różnych limitach - od wagi super lekkiej aż po średnią. Przegrywał tylko z największymi, ale tych największych również pokonywał. Za najtrudniejszego przeciwnika uważa emerytowanego już Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO), z którym przegrał na punkty w maju 2012 roku.

- Mayweather był najlepszy. To był bardzo sprytny i inteligentny pięściarz. Ta siedemnastoletnia podróż była prawdziwą radością - stwierdził Cotto.

- Co prawda mój rywal jest prawdziwą legendą, ale jestem na niego gotowy. Przyszykujcie się na wielki spektakl - odgraża się trochę niedoceniany pretendent.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SonOfGod
Data: 01-12-2017 21:42:13 
Ward Maywether
 Autor komentarza: SonOfGod
Data: 01-12-2017 21:42:43 
Ward lepszy niż Maywether
 Autor komentarza: Jarek1985
Data: 02-12-2017 03:17:30 
no wygrał z kowalem w pierwszej walce jak nikt :))) ba wali po torbie jak nikt :)))
 Autor komentarza: heavy110
Data: 02-12-2017 15:40:48 
Wielu z użytkowników orga powinno zapamiętać słowa Cotto. Niedawno tak samo wypowiadał się J.M.Marquez. Za najlepszego boksera z jakim walczyli uznają najbardziej inteligentnego i posiadającego największe bokserskie IQ a nie tego który spuścił mu największy łomot w karierze.Bo boks to SZTUKA WALKI a nie samo demolowanie przeciwników i wygrywanie przed czasem. Jeżeli ktoś nie dostrzega wybitnych umiejętności u bokserów typu: Ward czy Mayweather (nie mówię o kibicowaniu ale samym docenieniu) wiadomo, że nie ma szans na merytoryczną dyskusję z takim typem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.