Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-30

 

JOSHUA WRÓCI WALKĄ Z PARKEREM NA PRINCIPALITY STADIUM?

Wiemy już, że obozy Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) i Josepha Parkera (24-0, 18 KO) są coraz bliżej ugody i doprowadzenia do unifikacji pasów WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej. Ale stawka jest na tyle poważna, że pojedynek bokserski znów może zawitać na stadion piłkarski bądź rugby, tak by znacznie więcej kibiców mogło obejrzeć go na żywo.OBÓZ WILDERA: MY JESTEŚMY GOTOWI WALCZYĆ, DRUŻYNA JOSHUY NIE

Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO), potwierdza regularnie w wywiadach, że jest blisko dopięcia umowy w sprawie walki z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO), natomiast żądania obozu Deontaya Wildera (39-0, 38 KO) póki co są zaporą nie do przejścia. Inaczej sprawę przedstawia Jay Deas, wieloletni trener i menadżer 'Brązowego Bombardiera'.
DANA WHITE CHCIAŁBY PRACOWAĆ Z JOSHUĄ

Jakiś czas temu szef federacji UFC Dana White zapowiedział, że w 2018 roku zamierza rozpocząć podbój świata boksu zawodowego. Dziś stojący na czele największej organizacji MMA na świecie wyjawił, że marzy mu się współpraca ze zunifikowanym mistrzem wagi ciężkiej, Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).