EUBANK JR: GROVES PO NOKAUCIE Z RĄK FROCHA NIE TRZYMA JUŻ CIOSU

Podczas pierwszej konferencji prasowej Chris Eubank Jr (26-1, 20 KO) zapowiadał, że na pewno pokona George'a Grovesa (27-3, 20 KO) przed czasem. I podtrzymuje, że jego rywal nie usłyszy ostatniego gongu.

- Fizycznie to wciąż ten sam bardzo dobry zawodnik, lecz nokaut z rąk Carla Frocha coś mu odebrał. Mentalnie jest już słabszy. Obaj byli bardzo silnymi pięściarzami, tylko że Froch potrafił to przetrzymać, a Groves nie. Po tym nokaucie stał się wrażliwy na ciosy rywali i nie jest już tak odporny jak wcześniej - przekonuje champion mniej poważanej federacji IBO. Jego przeciwnik wniesie natomiast 17 lutego w Manchesterze do ringu tytuł organizacji WBA.

- Przez słabszą szczękę Groves jest narażony na lanie. I właśnie takie bicie zafunduję mu w tej walce. Otrzyma solidną karę - odgraża się Eubank Jr.

Przypomnijmy, iż obaj zawodnicy będą rywalizować w ramach półfinału turnieju World Boxing Super Series kategorii super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: starycap2
Data: 30-11-2017 09:54:24 
Obaj nieźli w swojej wadze ale mimo iż nie lubię całej jego bandy stawiam ,że wygra Junior.
 Autor komentarza: gluton
Data: 30-11-2017 12:58:39 
Moze i tak. To ciekawe jak psychicznie mocny będzie Groves.Junior może się zdziwić jak dynamicznie bije Growes. Półdystans dla Juniora ale walka może się potoczyć rożnie.
Stawiam na Juniora na punkty ale mu nie kibicuję.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 30-11-2017 20:17:50 
Ale o czym my tu mowimy, Froch vs Groves to bylo bombardowanie jakich malo. Obaj byli na granicy, a Kobra poszedl va banque przyjmujac kilka bomb na szczene i przelamujac Grovesa. Eubank ma swietna technike, ale na pewno nie taka moc jak Kobra. Dlatego szykuje sie KAPITALNY FAJT.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 30-11-2017 20:19:13 
Chyba wygra JR, ale dla Sw.Jerzego jest to gruba walka i szansa na "zmartwychwstanie" dlatego zepnie sie na 120%
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.