SCHAEFER: DZIWNE, ŻE WIĘCEJ TV W USA NIE CHCE POKAZYWAĆ WBSS

Richard Schaefer, jeden z promotorów stojących za turniejem World Boxing Super Series, jest zdziwiony, że transmitowaniem tych zmagań nie jest zainteresowana żadna duża telewizja w Stanach Zjednoczonych.

Bilety na półfinał Groves-Eubank Jr w wadze super średniej, który 17 lutego odbędzie się w Manchesterze, zostały wyprzedane w ciągu zaledwie siedmiu minut. Jak więc widać, w Wielkiej Brytanii, ale i w innych częściach Europy turniej cieszy się dużą popularnością. Po drugiej stronie oceanu brakuje tymczasem na razie dużych stacji chętnych do pokazywania wyżej wspomnianej i innych walk. Ćwierćfinały transmitowała sieć Audience Network.

- Naprawdę niesamowite, że nie ma większego zainteresowanie ze strony telewizji. To naprawdę daje do myślenia, rodzi się pytanie, czy mamy tutaj do czynienia z bokserską polityką. Jest wprawdzie kilku zainteresowanych graczy, ale zaskakujące jest to, że z okazji nie chce skorzystać żadna duża platforma. Szykują się przecież naprawdę świetne pojedynki. Jestem więc zdziwiony, mogę jedynie przypuszczać, że chodzi tu o wspomnianą politykę - stwierdził Schaefer.

W pierwszym sezonie WBSS rywalizacja toczy się w kategoriach super średniej i junior ciężkiej. W tej pierwszej w fazie półfinałowej dojdzie do walk Groves-Eubank Jr i Smith-Brahmer, w drugiej zaś Gasijew-Dorticos i Usyk-Briedis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Horus1983
Data: 29-11-2017 14:04:43 
Oni mają wspaniałego niesamowitego Brązowego Bumobija więc jakieś bokserskie odpady im nie potrzebne.Facet zapewnia stadiony przed telewizorami zasiada z 50 milionów Amerykanów a gaże idą w setki milionów.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-11-2017 19:34:13 
Zapewne postawili tak zaporowe ceny za transmisję że TV w Ameryce się na nich wywaliły
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-11-2017 19:37:38 
....a po drugie skoro większość Amerykanów nie ma pojęcia kim jest Alabuma to gdzie będą się interesować jakimiś "no nejmami" z europy. Większość z nich i tak myśli że Europa to jakiś kraj na wschód od Juesej.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 29-11-2017 19:39:46 
Tak i sprzedawali tylko caly pakiet za gruby hajs
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.