Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-28

 
HATTON: TYSON FURY ZRZUCIŁ 18 KILOGRAMÓW I JUŻ SPARUJE!

W pewnym momencie trudno było już uwierzyć w powrót Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO). Były mistrz świata wagi ciężkiej miał poważne problemy osobiste, z używkami, a do tego roztył się do karykaturalnych rozmiarów. Teraz jednak systematycznie zrzuca nadwyżkę i są i tacy, którzy wierzą w powrót 'Króla Cyganów' na tron wagi ciężkiej. Czy odchudzony Tyson ma szansę z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO)?SEMINARIUM Z TRENEREM ZBIGNIEWEM RAUBO

Trzeba dbać o przyszła kadrę kraju, nie tylko trenerską, ale i zawodniczą. Najlepszym przykładem "turnee" Zbigniewa Raubo. Kontrowersyjny w wielu oczach trener posiada ogromne doświadczenie i niezgłębioną wiedzę praktyczną, jakże odległą od współczesnych teorii szkoleniowych, a jednak skuteczną. Zobaczmy jak to wyglądało w Olsztynie.DeGALE: CHCĘ ZAMKNĄĆ USTA EUBANKA I JEGO OJCA

W zaledwie siedem minut rozeszły się wejściówki na zaplanowaną na 17 lutego w Manchesterze hitową potyczkę Chrisa Eubanka Jr (26-1, 20 KO) z Georgem Grovesem (27-3, 20 KO). Tymczasem czempion federacji IBF w tej kategorii James DeGale (23-1-1, 14 KO) ostrzy sobie zęby na lepszego z tej dwójki.ROY JONES JR: NA PAPIERZE TO NAJLEPSZA WALKA W HISTORII!

Już 9 grudnia walka na szczycie zestawień P4P pomiędzy Wasylem Łomaczenką (9-1, 7 KO) a Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO). Być może nie jest to walka na miarę PPV, ale dla niektórych będzie to prawdziwe święto boksu, wszak naprzeciw siebie stanie dwóch wybitnych zawodników, prawdziwych artystów szermierki na pięści.


MAYWEATHER UCINA PLOTKI: NIE BĘDZIE POWROTU

W ostatnich dniach coraz głośniej zaczęto spekulować o ewentualnym powrocie na ring jednego z najlepszych pięściarzy w historii, Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO). Sam "Money" zapewnia jednak, że zdania o zakończeniu przygody z wyczynowym sportem nie zmieni, bez względu na to, ile pieniędzy znajdzie się na stole.