WBSS: EUBANK JR I GROVES PRZEKONANI O SWOJEJ WYŻSZOŚCI

George Groves (27-3, 20 KO) i Chris Eubank Jr (26-1, 20 KO) spotkają się w półfinale turnieju World Boxing Super Series w Manchesterze 17 lutego, trzy dni po Walentynkach. Ale nie oczekujcie miłości między tymi zawodnikami. Udowodniła to dzisiejsza konferencja prasowa w Londynie.

Groves wniesie do ringu pas WBA kategorii super średniej, zaś Eubank Jr ten mniej poważany IBO.

- Dla ludzi to walka z rodzaju 50 na 50. Być może nawet mój rywal jest uznawany za lekkiego faworyta. I naprawdę nie mogę tego zrozumieć. Nasze dokonania, nasza historia, wszystko to przemawia za mną. Spodziewam się wygranej i kolejnego dużego kroku w mojej karierze. Zobaczymy, czy on będzie potrafił przystosować się do warunków, jakie mu zaproponuję, bo według mnie to jego pierwsza poważna walka, przynajmniej w tym limicie. Moim zdaniem polegnie - stwierdził Groves.

- Za mną już sporo dużych walk, choć ta wydaje się największa. Tylko że im większe wyzwanie, tym ja pokazuję lepszy boks. Niech więc Groves martwi się o siebie, a nie zajmuje mną. Dotrzymuję swoich obietnic i obiecuję, że on nie dotrwa do ostatniego gongu. Będę dla niego zbyt szybki, a jego obrona jest dziurawa. Kondycja zresztą też nie jest jego najmocniejszą stroną. Będę dla niego Mount Everestem - ripostował Eubank Jr.

W drugim półfinale WBSS spotkają się Callum Smith i Jurgen Brahmer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 29-11-2017 08:46:00 
Jakie równe szanse? jubank zleje go na kwaśne jabłko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.