Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-26

 


WIDEO: WALKA KRZYSZTOF TWARDOWSKI vs ARTSIOM CZARNIAKIEWICZ

Krzysztof Twardowski (4-0, 2 KO) pod koniec sierpnia zbierał szlify na sparingach z Krzyśkiem Głowackim, a w piątkowy wieczór pewnie pokonał doświadczonego i twardego Artsioma Czarniakiewicza (3-20, 2 KO). My robiliśmy dla Was relację na żywo z gali w Nowym Sączu. Kto nie oglądał, teraz może nadrobić zaległości. Poniżej walka Twardowskiego, nowego ciekawego chłopaka kategorii junior ciężkiej.


BEJENARU ZASKOCZYŁ MCHUNU

Constantin Bejenaru (13-0, 3 KO), były medalista mistrzostw Europy w boksie olimpijskim, staje się coraz ważniejszym graczem w limicie kategorii junior ciężkiej. Udowodnił to właśnie na ringu w Mohegan Sun Casino w Uncasville, pokonując cenionego Thabiso Mchunu (18-4, 11 KO).


KOWALIOW ZDEMOLOWAŁ SZABRAŃSKIEGO!

Siergiej Kowaliow (31-2-1, 27 KO) zapowiadał, że z nowym trenerem w narożniku wróci w dużo lepszej formie niż ostatnio. I wrócił, choć pokonany Wiaczesław Szabrański (19-2, 16 KO) na pewno nie dorównuje klasą Andre Wardowi. Mocno bijący Rosjanin odzyskał tym samym tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO, jaki wcześniej stracił na rzecz emerytowanego już Warda.