Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-23

 

GALA W OPOCZNIE

Drugiego grudnia zobaczymy w Opocznie kawałek dobrego, amatorskiego boksu - bo serducha i czystej sportowej rywalizacji w ringu nie zabraknie, a wszystko z korzyścią dla kibiców i samych zawodników. Szczegółowe informacje w rozwinięciu.
HAYE: PRZYSZŁY ROK PEŁEN WYZWAŃ - BELLEW: CZY MOŻNA MU WIERZYĆ?

- Kilka dni temu przeszedłem zabieg kontuzjowanego lewego bicepsa i lekarze są zadowoleni z postępów. Za kilka miesięcy wrócę - zapowiada David Haye (28-3, 26 KO), któremu sprzed nosa uciekł planowany na 17 grudnia rewanż z Tonym Bellew (29-2-1, 19 KO) za porażkę z początku marca. Co ciekawe Haye przegrał wtedy również przez kontuzję, tylko Achillesa.


WHITE COLLAR BOXING W CHAMPIONSIE

W najbliższą sobotę Champions Marriott będzie miejscem drugiej edycji gali White Collar Boxing. Organizator wydarzenia - Rafał Jackiewicz, wystąpi w bokserskiej walce pokazowej z Patrykiem Zarzyckim, który choruje na porażenie mózgowe, a od dziesięciu lat trenuje MMA w klubie SHARK Łódź Budowlani.


SULLIVAN BARRERA O JEDNĄ WYGRANĄ OD CIEKAWYCH OPCJI

Sullivan Barrera (20-1, 14 KO) wystąpi na sobotniej gali w Nowym Jorku, poprzedzając główną walkę Kowaliow vs Szabrański o wakujący pas WBO wagi półciężkiej. Kubańczyk próbował oprotestować ten pojedynek, samemu chcąc skrzyżować rękawice z Rosjaninem o ten tytuł. Nie udało się. Wierzy jednak, iż jeśli pokona w sobotni wieczór Felixa Valerę (15-1, 13 KO), otworzy sobie furtkę do znacznie większych potyczek.DANIEL BOCIAŃSKI I TOMASZ GARGULA PRZED BRATOBÓJCZĄ WALKĄ

Daniel Bociański (8-0, 2 KO) i Tomasz Gargula (18-8-1, 5 KO) znają się bardzo dobrze, bo mają tego samego promotora i często wspólnie trenowali. Ale tak się złożyło, że jutro staną naprzeciw siebie. Czy więc ta walka wzbudza w nich dodatkowe emocje? Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy z głównymi bohaterami gali w Nowym Sączu, którą będziemy dla Was transmitować na żywo na łamach BOKSER.ORG.


PACQUIAO TEŻ CHĘTNY NA McGREGORA

Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO) chyba już nie myśli poważnie o swojej karierze i powoli przymierza się do zakończenia kariery. Znakomity Filipińczyk pozazdrościł Oscarowi De La Hoyi i rzucił właśnie rękawicę Conorowi McGregorowi (0-1).


JUTRO BOCIAŃSKI vs GARGULA - TRANSMISJA NA BOKSER.ORG!

Weekend bez dobrego boksu? Nie ma mowy. Już jutro gala Jaw-Trans Boxing Night w Nowym Sączu organizowana przez grupę GT PRO Jerzego Galary oraz Sądecki Klub Bokserski "Golden Team". Wieczór odbędzie się w hali MOSIR-u, ul. Nabrzeżna 36. Początek od godziny 19:00. Kilka walk zawodowych, kilka potyczek w boksie olimpijskim, a wszystko na żywo na łamach BOKSER.ORG!