CHOCOLATITO WRÓCI NA GALI CANELO-GOŁOWKIN 2?

Po dwóch kolejnych porażkach były lider rankingów P4P Roman Gonzalez (46-2, 38 KO) wróci na ring prawdopodobnie w kwietniu lub maju. W grę wchodzi występ Nikaraguańczyka na gali Canelo-Gołowkin II.

Pojedynek rewanżowy pomiędzy Meksykaninem a Kazachem nie został wprawdzie jeszcze potwierdzony, ale obie strony pozostają w kontakcie, a Tom Loeffler, promotor Gołowkina, który współpracuje też z Gonzalezem, zdradził, że występ "Chocolatito" może poprzedzić batalię o prym w wadze średniej. Wykluczył natomiast możliwość walki Gonzaleza na gali SuperFly 2, która ma się odbyć pod koniec lutego.

Loeffler podkreślił, że podczas tych zawodów na pewno dojdzie do walki Srisaketa Sora Rungvisaia (44-4-1, 40 KO) - pogromcy Gonzaleza, z Juanem Francisco Estradą (36-2, 25 KO). Nie ma natomiast pewności, kto zmierzy się w innych pojedynkach.

- Naoya Inoue chce walczyć, tak samo Carlos Cuadras, Khalid Yafai i Jerwin Ancajas. To będzie świetna gala, musimy tylko wypracować jak najlepsze zestawienia. Być może w ciągu dziesięciu dni będziemy mogli oficjalnie coś ogłosić - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.