BELG KOLEJNYM RYWALEM YOKI

Mistrz olimpiski i świata amatorów Tony Yoka (2-0, 1 KO) poznał nazwisko swojego trzeciego zawodowego rywala. 16 grudnia w Paryżu na drodze Francuza stanie reprezentant Belgii, Ali Baghouz (10-1-1, 6 KO).

Przypomnijmy, że Yoka w swoim ostatnim występie pokonał na punkty Jonathana Rice'a, choć między linami nie zachwycił. Tym razem powinno być jednak nieco łatwiej, gdyż Baghouz mimo całkiem niezłego bilansu umiejętności ma mocno ograniczone.

Na tej samej imprezie mają pokazać się także inni francuscy prospekci - Souleymane Cissokho, Nordine Oubaali, oraz Michel Tavares.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 21-11-2017 23:55:11 
Cudów nie ma. Ofiara nr 3 to cruiser - pogromca groźnych Słowaków i Węgrów o niewiarygodnych czasem dokonaniach (jeden wypracował sobie 0-53-0). Po "wpadce" z hamburgerem (pełen dystans) Yoka potrzebuje łatwego KO żeby poprawić rekord.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 22-11-2017 09:02:50 
Oczywiście jest jeszcze bardzo wcześnie, ale gdybym miał typować dziś, to Yoka moim zdaniem wielkiej kariery nie zrobi. Dobre warunki fizyczne, atletyczna sylwetka i ... no właśnie, jakoś nie zachwyca mnie niczym więcej. Taki Dubois moim zdaniem to pięściarz o 2 poziomy lepszy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.