MAYWEATHER: NIE ROZUMIEM DZISIEJSZYCH PUNKTACJI

Julian Williams (24-1-1, 15 KO) pokonał decyzją sędziów na gali w Las Vegas Ishe Smitha (29-9, 12 KO). Punktacją w tym pojedynku bardzo zdziwiony jest Floyd Mayweather Jr, promotor pokonanego.

Walka była wyrównana, ale po dziesięciu rundach sędziowie wskazali dość wyraźne zwycięstwo Williamsa. Punktowali 99-91, 98-92 i 97-93.

- Nie rozumiem dzisiejszych punktacji. Obaj dali świetną walkę, a potem odczytują kartę 99-91. Tak wysoko nie można było punktować dla żadnego z nich. Mógł tu paść remis. Naprawdę nie rozumiem tych dzisiejszych punktacji - dziwił się Mayweather.

- Nie chcę mówić niczego złego o sędziach. To po prostu część całej tej gry. Liczy się to, że była to ekscytująca walka. Obaj spisali się świetnie - dodał.

Dla Williamsa była to druga wygrana od czasu ubiegłorocznej porażki w walce o pas IBF w wadze junior średniej z Jermallem Charlo. Smith przegrał po raz czwarty na przestrzeni ośmiu walk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: starycap2
Data: 19-11-2017 12:29:53 
Sam powiedziałeś-to po prostu część całej tej gry w której uczestniczyłeś zarabiając kilkaset milionów gdy inni lepsi w najlepszym przypadku mają bary mleczne.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-11-2017 12:36:02 
Punktacji, może nie rozumieć, czytać też nie musi

za to ma niesamowity talent i wie o co w tym biznesie chodzi

dlatego jest milionerem, wycisnął swoją karierę jak cytrynę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.